Ile to kosztuje?

Możesz wybrać jeden z czterech abonamentów miesięcznych od 19 do 99 złotych netto.. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom początkujących Sprzedawców, posiadamy najtańszy abonament na rynku!

Stawiasz pierwsze kroki w e-biznesie? Wybierając ten abonament zapłacisz 19 zł netto miesięcznie oraz 1.9% prowizji od zamówień.

Abonament przeznaczony dla sklepów, które przewidują średnią ilość zamówień. Za 39 zł netto miesięcznie. z prowizją 1% od sprzedaży.

Abonament przeznaczony dla sklepów z przewidywaną dużą ilością zamówień. Za 69 zł netto miesięcznie z prowizją 0.5% od sprzedaży.

Przewidujesz bardzo dużą ilość zamówień? Ten abonament jest dla Ciebie! Za 99 zł netto miesięcznie bez prowizji od sprzedaży.

Dlaczego warto?

Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy Otrzymasz kompletne narzędzie do uruchomienia własnego sklepu internetowego, domenę oraz hosting. Wszystko bez żadnych limitów!

Szybkie i łatwe uruchomienie Wystarczy dosłownie chwila, aby utworzyć własny sklep internetowy. Jedyne co musisz zrobić to wybrać domenę sklepu oraz podać swój adres e-mail.

Integracja z Allegro.pl i Świstak.plW prosty sposób skopiujesz do sklepu aukcje z Allegro.pl oraz Świstak.pl. Produkty ze sklepu wystawisz również w serwisach aukcyjnych prosto z panelu administracyjnego.

Bez zobowiązańNie musisz podpisywać skomplikowanych umów. Do korzystania ze sklepu internetowego wystarczy rejestracja i akceptacja regulaminu korzystania z serwisu.

Zdecyduj jak będzie wyglądać Twój sklepSkorzystaj z wielu atrakcyjnych szablonów graficznych. Zmieniaj wygląd sklepu kiedy tylko chcesz, za pomocą nowoczesnego systemu edycji szablonów.

Najtańszy abonament na rynkuTylko 19 zł netto miesięcznie bez dodatkowych opłat za utrzymanie i hosting.

Promocja sklepu (marketing)Jako jedyni bez dodatkowych umów, szybko i za darmo zintegrujemy Twój sklep z największymi porównywarkami cen w usłudze Marketing.

Pomoc na każdym krokuW przeciwieństwie do darmowych skryptów, takich jak osCommerce, wesprzemy Ciebie przy konfiguracji sklepu i wprowadzaniu pierwszych produktów. Ty decydujesz kiedy chcesz pracować i ile czasu poświęcisz swojemu e-biznesowi.

Czy to się opłaca?

Najtańszy abonament na rynku

Tylko 19 zł netto miesięcznie, tyle kosztuje Cię w pełni działający sklep internetowy, nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za hosting ani utrzymanie sklepu.

Ile to kosztuje?

Dzięki elastycznemu cennikowi, opłaty możesz łatwo dostosować do rozmiarów prowadzonej działalności - niezależnie od tego czy jesteś dużym sprzedawcą czy dopiero rozpoczynasz swoją działalność w Sieci. Możesz mieć własny sklep internetowy już od 19 zł netto miesięcznie.

Czy do założenia sklepu potrzebna jest umowa?

Nie. Wystarczy założyć konto i akceptować regulamin korzystania z serwisu. Nie wiążemy użytkowników umowami, jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Kiedy Twój sklep będzie widoczny w Sieci?

Od razu po zarejestrowaniu konta w naszym serwisie oprogramowanie sklepu internetowego jest automatycznie instalowane na naszych serwerach a Twój sklep widoczny w Sieci.

Posiadam własną domenę. Czy jest możliwość aby mój sklep znajdował się pod tym adresem internetowym?

Oczywiście, że tak. Ponadto wszystkim klientom zapewniamy możliwość skorzystania z naszych domen: bazarek.pl, es24.pl, abc24.eu oraz eshopping24.eu.

Opinie o naszych sklepach

"Jak na razie to moje jedyne uwagi na temat bazarku: zbyt dynamiczny rozwój, zbyt łatwa oraz intuicyjna obsługa, zbyt duża oglądalność strony, zbyt dużo zamówień, zbyt duży zarobek..."

gustaf.bazarek.pl

"...Sklep sprawuje się znakomicie i nie mamy większych zastrzeżeń. Panel administracyjny jest latwy w obsłudze i dobrze się na nim pracuje..."

home.bazarek.pl

"...nie jestem informatykiem, więc tym bardziej z przyjemnością muszę przyznać, że z administratora bazarek.pl i samej obsługi sklepu jestem bardzo zadowolony. Będę z wami na pewno i będę was polecać innym..."

prezentuczar.bazarek.pl

* Usługa sklepów internetowych świadczona jest przez Sales Intelligence Sp. z o.o.