Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/APC MULTI-MODE DUPLEX OM3 3.0MM 3M, EX.1216

W cenie: 24,05 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Informacje o EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/APC MULTI-MODE DUPLEX OM3 3.0MM 3M, EX.1216

Producent EXTRALINK

do góry ↑