Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Gembird patchcord światłowodowy, lc-lc, 5m (cfo-lclc-om2-5m) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (8716309073202)

W cenie: 25,00 zł - 25,22 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Producent Gembird
EAN 8716309073202

Informacje o Gembird patchcord światłowodowy, lc-lc, 5m (cfo-lclc-om2-5m) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (8716309073202)


Producent: GEMBIRD
Nazwa rodzaju: Sieci -części instalacji i okablowanie
Opis ogólny: ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 5M GEMBIRD
rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie
typ przewodu: Światłowód wielomodowy 50/125
informacje dodatkowe: Długość kabla: 5 m
dane dodatkowe: dostosowanie: >30 dB
informacje uzupełniające: Grubość rdzenia/płaszcza: 50/125 m (OM2)
dane dopełniające: Insertpull test (1000 razy) <0.3 dB
dane dodatkowe: Tłumienie : <0.3 dB
informacje uzupełniające: rodzaj: Multimodowy
dane uzupełniające: Wtyki : LC - LC
informacje dodatkowe: Wzmocnienia kabla przy wtykach
dane dopełniające: Zakres temperaturowy: od -40 do +80 stopni.
informacje dopełniające: Zmienność <0.2 dB
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: 24
Strona producenta:
Grupa towarowa: Produkty siecioweSieci przewodoweElementy instalacji
Strona o towarze:

do góry ↑