RTV i AGD » AGD drobne » Do kuchni » Ekspresy ciśnieniowe »

Oring 73x3.5mm do ekspresu do kawy Saeco HD8327/09 zamiennik

Oring 73x3.5mm do ekspresu do kawy Saeco HD8327/09 zamiennik

Cena: 9,84 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od Paczka w Ruchu - 9,99 zł
Paczka do Paczkomatu - 13,50 zł
Przesyłka przy przedpłacie - 16,00 zł
Wysyłka pobraniowa KURIEREM - 20,00 zł
Lokalizacja Leszno
Dostępna ilość 8 szt.
Nazwa sklepu AGD Dom
Sklep założony 08.06.2007

Informacje o Oring 73x3.5mm do ekspresu do kawy Saeco HD8327/09 zamiennik

Uszczelniacz ekspresu do kawy Saeco 73x3,5mm.

Uszczelka ekspresu do kawy o wymiarach 73x3,5mm.

 

Parametry techniczne części zamiennej:

Średnica zewnętrzna:     80 mm
Średnica wewnętrzna:     73 mm
Grubość:     3,5 mm
Kolor:     czerwony
Materiał:     Silikon
Część alternatywna

 

Część oryginalna

Część zamienna występuje między innymi w:

Saeco 10000070
Saeco 10000081
Saeco 10000091
Saeco 10001205
Saeco 10001436
Saeco 10001842
Saeco 10001843
Saeco 10001893
Saeco 10001894
Saeco 10002322
Saeco 10002361
Saeco 10002362
Saeco 10002403
Saeco 10002768
Saeco 10003137
Saeco 10003300
Saeco 710501309
Saeco 710501409
Saeco 711412008
Saeco 711412011
Saeco 711417303
Saeco 711423332
Saeco 711440332
Saeco 711446311
Saeco 711446711
Saeco 711523308
Saeco 711523309
Saeco 711547008
Saeco 711547408
Saeco 711547608
Saeco 711701309
Saeco 711704309
Saeco 711707009
Saeco 711709309
Saeco 711709350
Saeco 711710309
Saeco 711711309
Saeco 711714009
Saeco 711714050
Saeco 711720009
Saeco 711721050
Saeco 714115250
Saeco 714115319
Saeco 714115332
Saeco 714115344
Saeco 714115350
Saeco 716630311
Saeco 716633308
Saeco 718403330
Saeco 718403630
Saeco 718407430
Saeco 718417008
Saeco 718419008
Saeco 721423303
Saeco 721423332
Saeco 721440032
Saeco 721440332
Saeco 721440832
Saeco 721505309
Saeco 721514008
Saeco 721514308
Saeco ESTRO PROFI COMBO
Saeco HD8323/11
Saeco HD8323/12
Saeco HD8323/98
Saeco RI9330/01
Saeco RI9343/11
Saeco RI9345/47
Saeco RI9366/47
Saeco RI9367/01
Saeco RI9367/47
Saeco RI9373/11
Saeco RI9373/47
Saeco RI9376/01
Saeco RI9376/04
Saeco RIO PROFI COMBO
Saeco RIO VAPORE
Philips-Saeco HD8323/01
Philips-Saeco HD8323/02
Philips-Saeco HD8323/05
Philips-Saeco HD8323/07
Philips-Saeco HD8323/08
Philips-Saeco HD8323/09
Philips-Saeco HD8323/41
Philips-Saeco HD8323/42
Philips-Saeco HD8323/43
Philips-Saeco HD8325/01
Philips-Saeco HD8325/03
Philips-Saeco HD8325/05
Philips-Saeco HD8325/07
Philips-Saeco HD8325/08
Philips-Saeco HD8325/09
Philips-Saeco HD8325/42
Philips-Saeco HD8325/47
Philips-Saeco HD8327/01
Philips-Saeco HD8327/02
Philips-Saeco HD8327/06
Philips-Saeco HD8327/08
Philips-Saeco HD8327/09
Philips-Saeco HD8327/41
Philips-Saeco HD8327/43
Philips-Saeco HD8327/47
Philips-Saeco HD8423/01
Philips-Saeco HD8423/09
Philips-Saeco HD8425/01
Philips-Saeco HD8425/09
Philips-Saeco HD8427/01
Philips-Saeco HD8427/09
Gaggia RI8151/60
Gaggia RI8323/01
Gaggia RI8323/08
Gaggia RI8323/11
Gaggia RI8325/08
Gaggia RI8325/12
Gaggia RI8327/01
Gaggia RI8327/08
Gaggia RI8423/01
Gaggia RI8425/01
Gaggia RI8427/01

Produkt został dodany 27.06.2022 12:31.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 27.06.2022 12:33.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Części zamienne do urządzeń AGD

Specjalistyczny sklep z częściami zamiennymi do pralek Polar, Whirlpool, Amica. Posiadamy bogatą ofertę części do Beko. U nas znajdziesz pasek do pralki a także grzałkę oraz programator pralki. Wejdź i sprawdź

Asortyment sklepu

Amortyzatory, Blokady drzwi pralki, Chłodnie, Części zamienne AGD - kuchenki, Części zamienne AGD - mikrofali, Części zamienne AGD - pralki, Części zamienne AGD - zmywarki, Części zamienne AGD - lodówki, Części zamienne Bojlery, Części zamienne Maszyny do szycia, Ekspresy do kawy, Ekspresy Kawa, Elektrozawory, Fartuchy pralek, Filtry, Grzałki, Grzałki kuchenek, Klimatyzacja, Kondensatory, Krzyżaki, Koła pasowe, Łożyska, Mieszacz bębna, Odkurzacze, Okapy kuchenne, Paski napędowe do pralek, Pokrętła kuchenk, Pompy, Programatory do pralek, Roboty kuchenne, Simeringi, Szczotki węglowe, Środki czyszczące, Środki gryzoniobójcze, Środki inne, Środki owadobójcze, Termostaty, Uchwyt drzwi, Wkładka filtra pompy,

Przeczytaj więcej o sklepie AGD Dom »


Więcej ofert ekspresów do kawy znajdziesz w kategorii ekspresy do kawy porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑