Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Filtry » Oleju »

FILTR OLEJU RENAULT ESPACE VEL SATIS TRAFIC VIVARO

FILTR OLEJU RENAULT ESPACE VEL SATIS TRAFIC VIVARO

Informacje o FILTR OLEJU RENAULT ESPACE VEL SATIS TRAFIC VIVARO

FILTR OLEJU
ProducentBOSCH
Symbol1457429198
Rodzaj filtraWkład filtra
Wysokość [mm]91 mm
średnica zewnętrzna [mm]91 mm
Średnica wewnętrzna [mm]34 mm
Numery OEGENERAL MOTORS 9201435
GENERAL MOTORS 93160657
OPEL 4411236
OPEL 4506039
RENAULT 7700109402
RENAULT 7701472321
RENAULT 8200004835
Więcej informacji pod numerem telefonu:
519 875 507 lub 519 875 504
Zastosowanie w pojazdach:
MarkaModelWersjaPojemność [cm3]Moc [kW]Rok odRok do
NISSANALMERA TINO (V10)2.2 dCi21841002000-08
NISSANINTERSTAR [Bus] (X70)dCi 1202464882002-07
NISSANINTERSTAR [Bus] (X70)dCi 15024641072002-07
NISSANINTERSTAR Furgon (X70)dCi 1002463732002-07
NISSANINTERSTAR Furgon (X70)dCi 1202464882002-07
NISSANINTERSTAR Furgon (X70)dCi 15024641072002-07
NISSANPRIMASTAR [Bus] (X83)dCi 1402463992002-09
NISSANPRIMASTAR [Bus] (X83)dCi 15024641072002-09
NISSANPRIMASTAR Furgon (X83)dCi 1402463992002-09
NISSANPRIMASTAR Furgon (X83)dCi 15024641072002-09
OPELMOVANO Combi (J9)2.2 DTI2188661998-07
OPELMOVANO Combi (J9)2.5 DTI2463841998-07
OPELMOVANO Furgon (F9)2.2 DTI2188661999-01
OPELMOVANO Furgon (F9)2.5 DTi2463731999-01
OPELMOVANO Furgon (F9)2.5 DTI2463841999-01
OPELMOVANO Platforma (U9, E9)2.2 DTI2188661998-07
OPELMOVANO Platforma (U9, E9)2.5 DTi2463731998-07
OPELMOVANO Platforma (U9, E9)2.5 DTI2463841998-07
OPELMOVANO wywrotka (H9)2.5 DTi2463741999-01
OPELVIVARO Combi (J7)2.5 DTI2463992001-08
OPELVIVARO Combi (J7)2.5 CDTI24631072001-08
OPELVIVARO Furgon (F7)2.5 DTI2463992001-08
OPELVIVARO Furgon (F7)2.5 CDTI24631072001-08
OPELVIVARO Platforma (E7)2.5 CDTI24631072006-01
RENAULTAVANTIME (DE0)2.2 dCi21881102001-092003-05
RENAULTESPACE III (JE0_)2.2 dCi (JE0K, JE0S)2188951996-112002-10
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)2.2 dCi21881022002-11
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)2.2 dCi (JK0HA6, JK0HC6, JK0HAB, JK0HCB)21881102002-11
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)2.2 dCi (BJOH)2188852002-06
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)2.2 dCi (BJ0E)21881102002-06
RENAULTTRAFIC II [Bus] (JL)2.52464992001-03
RENAULTTRAFIC II [Bus] (JL)2.5 dCi 14524641072001-03
RENAULTTRAFIC II Furgon (FL)2.52464992001-03
RENAULTTRAFIC II Furgon (FL)2.5 dCi 14524641072001-03
RENAULTTRAFIC II Platforma (EL)2.5 dCi 135 (ELOD)2463992001-03
RENAULTTRAFIC II Platforma (EL)2.5 dCi 14524641072001-03
RENAULTMASTER II [Bus] (JD/ND)2.2 dCI 902188661998-07
RENAULTMASTER II [Bus] (JD/ND)2.5 dCi 1002463731998-07
RENAULTMASTER II [Bus] (JD/ND)2.5 dCi 1202463841998-07
RENAULTMASTER II Furgon (FD)2.2 dCI 902188661998-07
RENAULTMASTER II Furgon (FD)2.5 dCi 1002463731998-07
RENAULTMASTER II Furgon (FD)2.5 dCi 1202463841998-07
RENAULTMASTER II Furgon (FD)3.0 dCi 1202953851998-07
RENAULTMASTER II Platforma (ED/HD/UD)2.2 dCI 902188661998-07
RENAULTMASTER II Platforma (ED/HD/UD)2.5 dCi 1002463731998-07
RENAULTMASTER II Platforma (ED/HD/UD)001998-07
RENAULTMASTER II Platforma (ED/HD/UD)3.0 dCi 1202953851998-07
VAUXHALLMOVANO Combi (JD)2.5 CDTI2463741998-10
VAUXHALLMOVANO Van (FD)2.5 CDTI2463741998-10
VAUXHALLMOVANO Chassis/Cab (ED, UD, HD)2.5 CDTI2463741998-10
VAUXHALLVIVARO Combi2.5 DTI2463992001-08
VAUXHALLVIVARO Furgon2.5 DTI2463992001-08

Produkt został dodany 26.10.2014 14:25.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 26.10.2014 14:25.

Produkt jest nowy.

do góry ↑