Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Filtry » Oleju »

FILTR OLEJU TOYOTA CAMRY CELICA COROLLA PREVIA MR2

FILTR OLEJU TOYOTA CAMRY CELICA COROLLA PREVIA MR2

Informacje o FILTR OLEJU TOYOTA CAMRY CELICA COROLLA PREVIA MR2

FILTR OLEJU
ProducentMAXGEAR
SymbolOF-1227
Rodzaj filtraFiltr przykręcany
Wysokość [mm]87,5 mm
średnica zewnętrzna [mm]68,9 mm
Wymiar gwintu3/4-16UNF
Nr użytkowyOF-1227
Numery OESUZUKI 16510-61A00
SUZUKI 16510-61A01
TOYOTA 90915-03004
TOYOTA 90915-10002
TOYOTA 90915-10004
TOYOTA 90915-TA002
TOYOTA 90915-YZZE2
TOYOTA 90915-YZZJ2
Więcej informacji pod numerem telefonu:
519 875 507 lub 519 875 504
Zastosowanie w pojazdach:
MarkaModelWersjaPojemność [cm3]Moc [kW]Rok odRok do
FIATSEDICI1.6 16V1586792006-06
FIATSEDICI1.6 16V 4x41586792006-06
LOTUSELISE1.8 111R17961412000-11
LOTUSEXIGE (SCC_)1.8 16V17961632001-09
SUBARUJUSTY II (JMA, MS)1.3 GX 4x41298501995-10
SUBARUJUSTY III (G3X)1.31328692003-09
SUBARUJUSTY III (G3X)1.51490732003-09
SUZUKIBALENO kombi (EG)1.8 i 16V1839891996-08
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)1.61590691998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.01995941998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.01995941998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.5 V6 24V (FT)24931061998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.5 V6 24V (FT)24931061998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.5 V6 24V24931161998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.5 V6 24V24931161998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.7 V627361271998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.7 XL-727361351998-03
SUZUKIGRAND VITARA (FT, GT)2.7 XL-727361351998-03
SUZUKIGRAND VITARA1.61586782005-04
SUZUKIGRAND VITARA1.61586782005-04
SUZUKIGRAND VITARA2.019951032005-04
SUZUKIGRAND VITARA2.019951032005-04
SUZUKIGRAND VITARA2.019951032005-04
SUZUKIIGNIS (FH)1.31328612000-102003-09
SUZUKIIGNIS (FH)1.3 4WD1328612000-102003-09
SUZUKIIGNIS II1.31328692003-09
SUZUKIIGNIS II1.3 4x41328692003-09
SUZUKIIGNIS II1.51490732003-09
SUZUKIIGNIS II1.5 4x41490732003-09
SUZUKIIGNIS II1.5 Sport1490802003-09
SUZUKIJIMNY (FJ)1.3 16V1298591998-09
SUZUKIJIMNY (FJ)1.3 16V 4WD1298591998-09
SUZUKIJIMNY (FJ)1.3 16V1328601998-09
SUZUKIJIMNY (FJ)1.3 16V 4WD1328601998-09
SUZUKIJIMNY (FJ)1.3 16V 4x41328631998-09
SUZUKILIANA (ER)1.31328662001-10
SUZUKILIANA (ER)1.61586762001-10
SUZUKILIANA (ER)1.6 4WD1586762001-10
SUZUKILIANA (ER)1.61586782001-10
SUZUKILIANA (ER)1.6 4WD1586782001-10
SUZUKILIANA (ER)1.61586792001-10
SUZUKILIANA (ER)1.6 4WD1586792001-10
SUZUKILIANA kombi (ER)1.31328662001-07
SUZUKILIANA kombi (ER)1.61586762001-07
SUZUKILIANA kombi (ER)1.6 4WD1586762001-07
SUZUKILIANA kombi (ER)1.61586782001-07
SUZUKILIANA kombi (ER)1.6 4WD1586782001-07
SUZUKILIANA kombi (ER)1.61586792001-07
SUZUKILIANA kombi (ER)1.6 4WD1586792001-07
SUZUKISAMURAI (SJ)1.3 (SJ 413)1298511988-11
SUZUKISAMURAI (SJ)1.31298591988-11
SUZUKISAMURAI (SJ)1.3 (SJ 413)1324441988-11
SUZUKISAMURAI (SJ)1.3 (SJ 413)1324471988-11
SUZUKISJ 4131.31324441984-091990-08
SUZUKISJ 4131.31324471984-091990-08
SUZUKISX41.51490732006-06
SUZUKISX41.6 VVT1586792006-06
SUZUKISX41.6 VVT 4x41586792006-06
SUZUKISWIFT III (SG)1.3 4x41328662005-02
SUZUKISWIFT III (SG)1.31328682005-02
SUZUKISWIFT III (SG)1.51490752005-02
SUZUKISWIFT III (SG)1.61586922005-02
SUZUKIVITARA (ET, TA)1.6 (TA)1589591988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)1.6 (TA)1589591988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)1.6 (ET)1589601988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)1.6 16V (ET)1589711988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)1.6 16V (ET)1589711988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)2.0 16V (ET)1995971988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)2.0 16V (ET)1995971988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)2.0 V6 24V (ET)19981001988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)2.0 V6 24V (ET)19981001988-071998-03
SUZUKIVITARA (ET, TA)2.5 V6 24V (FT)24931181988-071998-03
SUZUKIVITARA Cabrio (ET, TA)1.6 (TA)1589591988-071999-03
SUZUKIVITARA Cabrio (ET, TA)1.6 16V (ET)1589711988-071999-03
SUZUKIVITARA Cabrio (ET, TA)2.0 16V (ET)1995971988-071999-03
SUZUKIWAGON R+ (MM)002000-05
SUZUKIWAGON R+ (MM)1.3 4WD1298562000-05
SUZUKIWAGON R+ (MM)1.31328692000-05
SUZUKIWAGON R+ (MM)1.3 4WD1328692000-05
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_)2.0 VVT-i19981101997-092003-02
TOYOTAAVENSIS Station Wagon (_T22_)2.0 VVT-i19981101997-092003-02
TOYOTAAVENSIS VERSO (AC_)2.0 VVT-i19981102001-08
TOYOTAAVENSIS (T25)2.019981082003-04
TOYOTAAVENSIS (T25)2.423621202003-04
TOYOTAAVENSIS (T25)2.423621252003-04
TOYOTAAVENSIS sedan (T25)2.019981082003-04
TOYOTAAVENSIS sedan (T25)2.423621202003-04
TOYOTAAVENSIS sedan (T25)2.423621252003-04
TOYOTAAVENSIS kombi (T25)2.019981082003-04
TOYOTAAVENSIS kombi (T25)2.423621202003-04
TOYOTAAVENSIS kombi (T25)2.423621252003-04
TOYOTAAVENSIS (_T22_)2.0 VVT-i19981101997-092003-02
TOYOTACAMRY (_V30)2.4 VVT-i23621122001-08
TOYOTACELICA hatchback (T16)1.6 GT1587851985-081990-08
TOYOTACELICA coupe (_T18_)2.0 Turbo 4WD (ST185)19981501989-101994-01
TOYOTACELICA coupe (_T18_)2.0 Turbo 4WD (ST185)19981531989-101994-01
TOYOTACELICA (_T20_)2.0 i 16V19981251993-111999-11
TOYOTACELICA (_T20_)2.0 i Turbo 4WD (ST205)19981781993-111999-11
TOYOTACELICA Cabrio (_T20_)2.0 i 16V19981251993-111999-11
TOYOTACELICA (ZZT23_)1.8 16V VT-i (ZZT230_)17941051999-11
TOYOTACELICA (ZZT23_)1.8 16V TS (ZZT231_)17961411999-11
TOYOTACOROLLA Liftback (_E9_)1.6 GTI1587921987-071993-06
TOYOTACOROLLA Compact (_E9_)1.6 GTi (AE92)1587851987-051992-04
TOYOTACOROLLA Compact (_E9_)1.6 GTi (AE92)1587851987-051992-04
TOYOTACOROLLA (_E12U_, _E12J_)1.8 VVTL-i TS17961412001-11
TOYOTACOROLLA (_E12U_, _E12J_)1.8 VVTL-i TS17961652001-11
TOYOTACOROLLA Verso (_E12J_)1.8 VVT-i1794992001-092004-05
TOYOTAMR 2 (_W1_)1.6 16V (AW11)1587851984-111990-06
TOYOTAPREVIA (ACR3_)2.4 16V23621152000-08
TOYOTARAV 4 II (XA2)2.0 VVTi 4WD19981102000-06
TOYOTARAV 4 III (ACA_, ACE_)2.0 VVT-i19981122005-11
VWTARO1.81812611989-041997-03

Produkt został dodany 26.10.2014 14:25.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 26.10.2014 14:25.

Produkt jest nowy.

do góry ↑