RTV i AGD » AGD drobne » Do kuchni » Ekspresy ciśnieniowe »

Mikroprzełącznik ekspresu do kawy Saeco zamiennik

Mikroprzełącznik ekspresu do kawy Saeco zamiennik

Cena: 35,67 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od Paczka w Ruchu - 9,99 zł
Paczka do Paczkomatu - 13,50 zł
Przesyłka przy przedpłacie - 16,00 zł
Wysyłka pobraniowa KURIEREM - 20,00 zł
Lokalizacja Leszno
Dostępna ilość 3 szt.
Nazwa sklepu AGD Dom
Sklep założony 08.06.2007

Informacje o Mikroprzełącznik ekspresu do kawy Saeco zamiennik

Przełącznik ekspresu ciśnieniowego Saeco.

Włącznik ekspresu do kawy Philips.

 

Część oryginalna

Parametry techniczne części zamiennej:

Rodzaj:     Mikroprzełącznik
Napięcie max:     30 V
Prąd max:     300 mA
Długość:     20 mm
Szerokość:     6 mm
Model XCC5-81
Wysokość:     9,5 mm
Konektor:     AMP Faston 2,8mm

Część zamienna występuje między innymi w:

Gaggia 10000021
Gaggia 10000116
Gaggia 10000132
Gaggia 10000133
Gaggia 10001802
Gaggia 10001803
Gaggia 10002402
Gaggia 10002492
Gaggia 10002493
Gaggia 10002494
Gaggia 10002495
Gaggia 740601308
Gaggia 740602008
Gaggia 740602208
Gaggia 740602209
Gaggia 740602308
Gaggia 740602309
Gaggia 740602408
Gaggia 740602409
Gaggia 740602508
Gaggia 740602509
Gaggia 740608008
Gaggia 740608009
Gaggia 740609324
Gaggia 740610024
Gaggia 740610224
Gaggia 740610324
Gaggia 740610424
Gaggia 740610524
Gaggia 740615008
Gaggia 740616024
Gaggia 740618024
Gaggia 740903008
Gaggia 740903208
Gaggia 740903308
Gaggia 740903315
Gaggia 740903508
Gaggia 740909008
Gaggia 740910008
Gaggia 740911008
Gaggia 740912008
Gaggia 9312I00B0019
Gaggia 9312SC0B0019
Gaggia 9314AU0B0019
Gaggia 9314AU0B0119
Gaggia 9314CD0C0011
Gaggia 9314CD0C0019
Gaggia 9314CD0C0119
Gaggia 9314CH0B0019
Gaggia 9314I00B0119
Gaggia 9314SC0B0019
Gaggia 9314US0C0011
Gaggia 9314US0C0019
Gaggia 9314US0C0119
Gaggia RI9748/01
Gaggia RI9748/41
Gaggia RI9748/46
Gaggia SYBRX015MENGRC
Gaggia SYGBX016MENGRC
Gaggia SYILX014MENGRC
Gaggia SYIXX014MENGRCO
Gaggia SYNCRONY DIGITAL
Gaggia SYSCH014MENGRCO
Gaggia SYUSA013MENGRCO
Philips-Saeco HD8930/01
Philips-Saeco HD8930/02
Philips-Saeco HD8930/04
Philips-Saeco HD8930/05
Philips-Saeco HD8930/06
Philips-Saeco HD8930/09
Philips-Saeco HD8930/13
Philips-Saeco HD8930/47
Saeco 0314.0US.47Z
Saeco 0340.00B.71C
Saeco 0340.0BR.47Q
Saeco 0347.00B.71C
Saeco 0347.00B.77C
Saeco 0347.00F.77C
Saeco 0347.0AU.71L
Saeco 0347.0AU.77L
Saeco 0347.0BR.71Q
Saeco 0347.0CH.71E
Saeco 0347.0CH.77E
Saeco 0347.0RC.77J
Saeco 0348.00B.77C
Saeco 0348.00K.71V
Saeco 0348.0AU.77L
Saeco 0348.0CH.77E
Saeco 0348.0RC.77N
Saeco 0348.0US.77G
Saeco 0351.00B.77C
Saeco 0351.00D.77C
Saeco 0351.00F.77C
Saeco 0351.00J.77R
Saeco 0351.00K.77V
Saeco 0351.0BR.77Q
Saeco 0351.0RC.77J
Saeco 0351.0US.77G
Saeco 0354.00B.71C
Saeco 0354.0AU.71L
Saeco 0354.0BR.71Q
Saeco 0354.0CN.71X
Saeco 0354.0RC.71N
Saeco 0356.00D.71C
Saeco 0360.00B.71C
Saeco 0360.00I.71C
Saeco 0360.0AU.71L
Saeco 0360.0BR.71Q
Saeco 0360.0CH.71E
Saeco 0361.00B.77C
Saeco 0361.0AU.77L
Saeco 0361.0CH.77E
Saeco 0361.0RC.77J
Saeco 0361.0US.77G
Saeco 0362.00B.71C
Saeco 0362.00B.77C
Saeco 0362.00F.71C
Saeco 0362.00F.77C
Saeco 0362.00I.77C
Saeco 0362.00K.71V
Saeco 0362.00K.77V
Saeco 0362.0AU.77L
Saeco 0362.0BR.77Q
Saeco 0362.0RC.77J
Saeco 0362.0US.71G
Saeco 0363.00B.71C
Saeco 0363.00I.71C
Saeco 0363.00K.71V
Saeco 0363.0RC.71J
Saeco 0366.00B.77C
Saeco 0366.00I.77C
Saeco 0366.0AU.77L
Saeco 0366.0CH.77E
Saeco 10000040
Saeco 10000071
Saeco 10000093
Saeco 10000094
Saeco 10000095
Saeco 10000111
Saeco 10000114
Saeco 100001503
Saeco 100001581
Saeco 100001582
Saeco 10000175
Saeco 10000220
Saeco 10000235
Saeco 10000236
Saeco 10000502
Saeco 10001204
Saeco 10001370
Saeco 10003174
Saeco 10003175
Saeco 10003176
Saeco 10003177
Saeco 10003178
Saeco 10003220
Saeco 10003221
Saeco 740613011
Saeco 740702027
Saeco 740802209
Saeco 740802308
Saeco 740802309
Saeco 740802310
Saeco 740802409
Saeco 740802710
Saeco 740802809
Saeco 740805309
Saeco 740805310
Saeco 740807010
Saeco 740809309
Saeco 740813352
Saeco 740814352
Saeco 740829410
Saeco 740830310
Saeco 741406009
Saeco 741409309
Saeco 741409409
Saeco 741409809
Saeco 741410109
Saeco 741413309
Saeco 741420008
Saeco 741420208
Saeco 741420308
Saeco 741421308
Saeco 741422008
Saeco 741433008
Saeco 741438308
Saeco 741439208
Saeco 741439308
Saeco 741440338
Saeco 741442308
Saeco 741442340
Saeco 741443008
Saeco 741447038
Saeco 741454309
Saeco 741460308
Saeco 741460338
Saeco 741474308
Saeco HD8920/01
Saeco HD8920/07
Saeco HD8920/09
Saeco MAGIC COMFORT
Saeco MAGIC ROMA
Saeco RI9722/11
Saeco RI9722/12
Saeco RI9913/02
Saeco RI9913/06
Saeco RI9913/47
Saeco RI9914/01
Saeco ROYAL CLASSIC
Saeco ROYAL COFFEE BAR FWA
Saeco ROYAL EXCLUSIVE
Saeco ROYAL OFFICE

Produkt został dodany 19.06.2022 05:01.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 23.06.2022 21:00.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Części zamienne do urządzeń AGD

Specjalistyczny sklep z częściami zamiennymi do pralek Polar, Whirlpool, Amica. Posiadamy bogatą ofertę części do Beko. U nas znajdziesz pasek do pralki a także grzałkę oraz programator pralki. Wejdź i sprawdź

Asortyment sklepu

Amortyzatory, Blokady drzwi pralki, Chłodnie, Części zamienne AGD - kuchenki, Części zamienne AGD - mikrofali, Części zamienne AGD - pralki, Części zamienne AGD - zmywarki, Części zamienne AGD - lodówki, Części zamienne Bojlery, Części zamienne Maszyny do szycia, Ekspresy do kawy, Ekspresy Kawa, Elektrozawory, Fartuchy pralek, Filtry, Grzałki, Grzałki kuchenek, Klimatyzacja, Kondensatory, Krzyżaki, Koła pasowe, Łożyska, Mieszacz bębna, Odkurzacze, Okapy kuchenne, Paski napędowe do pralek, Pokrętła kuchenk, Pompy, Programatory do pralek, Roboty kuchenne, Simeringi, Szczotki węglowe, Środki czyszczące, Środki gryzoniobójcze, Środki inne, Środki owadobójcze, Termostaty, Uchwyt drzwi, Wkładka filtra pompy,

Przeczytaj więcej o sklepie AGD Dom »


Więcej ofert ekspresów do kawy znajdziesz w kategorii ekspresy do kawy porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑