RTV i AGD » AGD drobne » Do kuchni » Ekspresy ciśnieniowe »

Oring ekspresu do kawy Saeco 38x4mm

Oring ekspresu do kawy Saeco 38x4mm

Cena: 17,22 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od Paczka w Ruchu - 9,99 zł
Paczka do Paczkomatu - 13,50 zł
Przesyłka przy przedpłacie - 16,00 zł
Wysyłka pobraniowa KURIEREM - 20,00 zł
Lokalizacja Leszno
Dostępna ilość 4 szt.
Nazwa sklepu AGD Dom
Sklep założony 08.06.2007

Informacje o Oring ekspresu do kawy Saeco 38x4mm

Uszczelniacz ekspresu Saeco o rozmiarze 38x4mm.

Uszczelka ekspresu ciśnieniowego Saeco 38x4mm.

 

Parametry techniczne części zamiennej:

Średnica zewnętrzna:     46 mm
Średnica wewnętrzna:     38 mm
Grubość:     4 mm
Kolor:     czerwony

Część zamienna występuje między innymi w:

Saeco 10000022
Saeco 10000023
Saeco 10000030
Saeco 10000032
Saeco 10000050
Saeco 10000112
Saeco 10000501
Saeco 10002292
Saeco 740821308
Saeco 740821408
Saeco 740822308
Saeco 740823049
Saeco 740823249
Saeco 740823349
Saeco 740823449
Saeco 740824349
Saeco 740825210
Saeco 740825253
Saeco 740825310
Saeco 740825410
Saeco 740825453
Saeco 740826353
Saeco 740827210
Saeco 740827254
Saeco 740827310
Saeco 740827354
Saeco 740827454
Saeco 740828310
Saeco 740828354
Saeco RI9724/01
Saeco RI9724/02
Saeco RI9724/11
Saeco RI9724/12
Saeco RI9724/47

Produkt został dodany 18.06.2022 13:29.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 18.06.2022 13:30.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Części zamienne do urządzeń AGD

Specjalistyczny sklep z częściami zamiennymi do pralek Polar, Whirlpool, Amica. Posiadamy bogatą ofertę części do Beko. U nas znajdziesz pasek do pralki a także grzałkę oraz programator pralki. Wejdź i sprawdź

Asortyment sklepu

Amortyzatory, Blokady drzwi pralki, Chłodnie, Części zamienne AGD - kuchenki, Części zamienne AGD - mikrofali, Części zamienne AGD - pralki, Części zamienne AGD - zmywarki, Części zamienne AGD - lodówki, Części zamienne Bojlery, Części zamienne Maszyny do szycia, Ekspresy do kawy, Ekspresy Kawa, Elektrozawory, Fartuchy pralek, Filtry, Grzałki, Grzałki kuchenek, Klimatyzacja, Kondensatory, Krzyżaki, Koła pasowe, Łożyska, Mieszacz bębna, Odkurzacze, Okapy kuchenne, Paski napędowe do pralek, Pokrętła kuchenk, Pompy, Programatory do pralek, Roboty kuchenne, Simeringi, Szczotki węglowe, Środki czyszczące, Środki gryzoniobójcze, Środki inne, Środki owadobójcze, Termostaty, Uchwyt drzwi, Wkładka filtra pompy,

Przeczytaj więcej o sklepie AGD Dom »


Więcej ofert ekspresów do kawy znajdziesz w kategorii ekspresy do kawy porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑