RTV i AGD » AGD drobne » Do kuchni » Ekspresy ciśnieniowe »

Oring ekspresu do kawy Saeco 8x2mm

Oring ekspresu do kawy Saeco 8x2mm

Cena: 11,07 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od Paczka w Ruchu - 9,99 zł
Paczka do Paczkomatu - 13,50 zł
Przesyłka przy przedpłacie - 16,00 zł
Wysyłka pobraniowa KURIEREM - 20,00 zł
Lokalizacja Leszno
Dostępna ilość 6 szt.
Nazwa sklepu AGD Dom
Sklep założony 08.06.2007

Informacje o Oring ekspresu do kawy Saeco 8x2mm

Uszczelniacz ekspresu ciśnieniowego Saeco 8x2mm.

Uszczelka do ekspresu Saeco.

 

Parametry techniczne części zamiennej:

Średnica zewnętrzna:     12 mm
Średnica wewnętrzna:     8 mm
Grubość:     2 mm

Część zamienna występuje między innymi w:

Gaggia 10000021
Gaggia 10000116
Gaggia 10000132
Gaggia 10000133
Gaggia 10001802
Gaggia 10001803
Gaggia 10002402
Gaggia 10002493
Gaggia 10002494
Gaggia 10002495
Gaggia 225801759
Gaggia 740609324
Gaggia 740610024
Gaggia 740610224
Gaggia 740610324
Gaggia 740610424
Gaggia 740610524
Gaggia 740616024
Gaggia 740618024
Gaggia 740903008
Gaggia 740903208
Gaggia 740903308
Gaggia 740903315
Gaggia 740903508
Gaggia 740909008
Gaggia 740910008
Gaggia 740911008
Gaggia 740912008
Gaggia 9026SC0B0011
Gaggia 9306I00B0001
Gaggia 9306I00B0004
Gaggia 9306ME0C0001
Gaggia 9306ME0C0004
Gaggia 9306SC0B0001
Gaggia 9306SC0B0004
Gaggia 9312I00B0019
Gaggia 9312SC0B0019
Gaggia 9314AU0B0019
Gaggia 9314AU0B0119
Gaggia 9314CD0C0011
Gaggia 9314CD0C0019
Gaggia 9314CD0C0119
Gaggia 9314CH0B0019
Gaggia 9314GB0B0019
Gaggia 9314GB0B0119
Gaggia 9314I00B0019
Gaggia 9314I00B0119
Gaggia 9314SC0B0019
Gaggia 9314SC0B0119
Gaggia 9314US0C0011
Gaggia 9314US0C0019
Gaggia 9314US0C0119
Gaggia RI8171/50
Gaggia RI9748/01
Gaggia RI9748/41
Gaggia RI9748/46
Gaggia SYBRX015MENGRC
Gaggia SYGBX016MENGRC
Gaggia SYILX014MENGRC
Gaggia SYIXX014MENGRCO
Gaggia SYNCRONY DIGITAL
Gaggia SYSCH014MENGRCO
Gaggia SYUSA013MENGRCO
Saeco 0340.0BR.47Q
Saeco 0347.00B.71C
Saeco 0347.00B.77C
Saeco 0347.00F.77C
Saeco 0347.0AU.71L
Saeco 0347.0AU.77L
Saeco 0347.0BR.71Q
Saeco 0347.0CH.71E
Saeco 0347.0CH.77E
Saeco 0347.0RC.77J
Saeco 0348.00B.77C
Saeco 0348.00K.71V
Saeco 0348.0AU.77L
Saeco 0348.0CH.77E
Saeco 0348.0RC.77N
Saeco 0348.0US.77G
Saeco 0351.00B.77C
Saeco 0351.00D.77C
Saeco 0351.00F.77C
Saeco 0351.00J.77R
Saeco 0351.00K.77V
Saeco 0351.0AU.77L
Saeco 0351.0BR.77Q
Saeco 0351.0RC.77J
Saeco 0351.0US.77G
Saeco 0354.00B.71C
Saeco 0354.0AU.71L
Saeco 0354.0BR.71Q
Saeco 0354.0CN.71X
Saeco 0354.0RC.71N
Saeco 0356.00D.71C
Saeco 0360.00B.71C
Saeco 0360.00I.71C
Saeco 0360.0AU.71L
Saeco 0360.0BR.71Q
Saeco 0360.0CH.71E
Saeco 0361.00B.77C
Saeco 0361.0AU.77L
Saeco 0361.0CH.77E
Saeco 0361.0RC.77J
Saeco 0361.0US.77G
Saeco 0362.00B.71C
Saeco 0362.00B.77C
Saeco 0362.00F.71C
Saeco 0362.00F.77C
Saeco 0362.00I.77C
Saeco 0362.00K.71V
Saeco 0362.00K.77V
Saeco 0362.0AU.77L
Saeco 0362.0BR.77Q
Saeco 0362.0RC.77J
Saeco 0362.0US.71G
Saeco 0363.00B.71C
Saeco 0363.00I.71C
Saeco 0363.00K.71V
Saeco 0363.0RC.71J
Saeco 0366.00B.77C
Saeco 0366.00I.77C
Saeco 0366.0AU.77L
Saeco 0366.0CH.77E
Saeco 10000022
Saeco 10000023
Saeco 10000030
Saeco 10000032
Saeco 10000071
Saeco 10000093
Saeco 10000094
Saeco 10000095
Saeco 10000111
Saeco 10000112
Saeco 10000114
Saeco 100001503
Saeco 100001581
Saeco 100001582
Saeco 10000175
Saeco 10000220
Saeco 10000235
Saeco 10000236
Saeco 10000501
Saeco 10000502
Saeco 10001204
Saeco 10001370
Saeco 10001421
Saeco 10001959
Saeco 10002292
Saeco 10003174
Saeco 10003175
Saeco 10003176
Saeco 10003177
Saeco 10003178
Saeco 10003220
Saeco 10003221
Saeco 10P
Saeco 10P PLUS
Saeco 3P
Saeco 5P
Saeco 740613011
Saeco 740702027
Saeco 740802209
Saeco 740802308
Saeco 740802309
Saeco 740802310
Saeco 740802409
Saeco 740802710
Saeco 740802809
Saeco 740804050
Saeco 740804308
Saeco 740804315
Saeco 740805309
Saeco 740805310
Saeco 740806308
Saeco 740806315
Saeco 740807010
Saeco 740808051
Saeco 740809309
Saeco 740811008
Saeco 740813352
Saeco 740814352
Saeco 740815008
Saeco 740815308
Saeco 740815C08
Saeco 740816308
Saeco 740819210
Saeco 740819310
Saeco 740819410
Saeco 740820310
Saeco 740821308
Saeco 740821408
Saeco 740822308
Saeco 740823049
Saeco 740823249
Saeco 740823349
Saeco 740823449
Saeco 740824349
Saeco 740825210
Saeco 740825253
Saeco 740825310
Saeco 740825353
Saeco 740825410
Saeco 740825453
Saeco 740826353
Saeco 740827210
Saeco 740827254
Saeco 740827310
Saeco 740827354
Saeco 740827454
Saeco 740828310
Saeco 740828354
Saeco 740829310
Saeco 740829410
Saeco 740829610
Saeco 740830310
Saeco 741406009
Saeco 741409309
Saeco 741409409
Saeco 741409809
Saeco 741410109
Saeco 741413309
Saeco 741420008
Saeco 741420208
Saeco 741420308
Saeco 741421308
Saeco 741422008
Saeco 741433008
Saeco 741438308
Saeco 741439208
Saeco 741439308
Saeco 741440338
Saeco 741442308
Saeco 741442340
Saeco 741443008
Saeco 741447038
Saeco 741454309
Saeco 741460308
Saeco 741460338
Saeco 741463309
Saeco 741469308
Saeco 741474308
Saeco 7P
Saeco 7P PLUS
Saeco 8P 3 MIX
Saeco ATLANTE 500
Saeco ATLANTE 700
Saeco COMBI SNACK DIAMANTE
Saeco CRISTALLO 400
Saeco CRISTALLO 600
Saeco GROUP 200 E
Saeco GROUP 500
Saeco GROUP 700
Saeco IDEA
Saeco IDEA UL
Saeco MAGIC COMFORT
Saeco MAGIC COMFORT +
Saeco MAGIC DE LUXE
Saeco MAGIC EDITION 120
Saeco MAGIC ROMA
Saeco MODULAR UL
Saeco NEXTAGE
Saeco PHEDRA
Saeco QUARZO 500
Saeco QUARZO 700 NE
Saeco QUARZO 700 NM
Saeco RI9716/01
Saeco RI9716/02
Saeco RI9716/03
Saeco RI9716/04
Saeco RI9716/05
Saeco RI9716/10
Saeco RI9721/01
Saeco RI9721/02
Saeco RI9721/03
Saeco RI9721/04
Saeco RI9721/05
Saeco RI9721/06
Saeco RI9721/07
Saeco RI9721/08
Saeco RI9721/13
Saeco RI9722/11
Saeco RI9722/12
Saeco RI9724/01
Saeco RI9724/02
Saeco RI9724/11
Saeco RI9724/12
Saeco RI9724/47
Saeco RI9737/20
Saeco RI9737/21
Saeco RI9913/02
Saeco RI9913/06
Saeco RI9913/47
Saeco RI9914/01
Saeco ROYAL CLASSIC
Saeco ROYAL COFFEE BAR FWA
Saeco ROYAL DIGITAL
Saeco ROYAL EXCLUSIVE
Saeco ROYAL OFFICE
Saeco ROYAL PROFESSIONAL N.S.
Saeco RUBINO 200
Saeco RUBINO 200 ESPRESSO
Saeco RUBINO 200 NEW
Saeco VE AMBRA

Produkt został dodany 18.06.2022 12:29.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 18.06.2022 12:31.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Części zamienne do urządzeń AGD

Specjalistyczny sklep z częściami zamiennymi do pralek Polar, Whirlpool, Amica. Posiadamy bogatą ofertę części do Beko. U nas znajdziesz pasek do pralki a także grzałkę oraz programator pralki. Wejdź i sprawdź

Asortyment sklepu

Amortyzatory, Blokady drzwi pralki, Chłodnie, Części zamienne AGD - kuchenki, Części zamienne AGD - mikrofali, Części zamienne AGD - pralki, Części zamienne AGD - zmywarki, Części zamienne AGD - lodówki, Części zamienne Bojlery, Części zamienne Maszyny do szycia, Ekspresy do kawy, Ekspresy Kawa, Elektrozawory, Fartuchy pralek, Filtry, Grzałki, Grzałki kuchenek, Klimatyzacja, Kondensatory, Krzyżaki, Koła pasowe, Łożyska, Mieszacz bębna, Odkurzacze, Okapy kuchenne, Paski napędowe do pralek, Pokrętła kuchenk, Pompy, Programatory do pralek, Roboty kuchenne, Simeringi, Szczotki węglowe, Środki czyszczące, Środki gryzoniobójcze, Środki inne, Środki owadobójcze, Termostaty, Uchwyt drzwi, Wkładka filtra pompy,

Przeczytaj więcej o sklepie AGD Dom »


Więcej ofert ekspresów do kawy znajdziesz w kategorii ekspresy do kawy porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑