Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Układ hamulcowy » Klocki »

KLOCKI HAMULCOWE TYŁ OPEL ASTRA G ZAFIRA Meyle!

KLOCKI HAMULCOWE TYŁ OPEL ASTRA G ZAFIRA Meyle!

Informacje o KLOCKI HAMULCOWE TYŁ OPEL ASTRA G ZAFIRA Meyle!

KLOCKI HAMULCOWE
ProducentMEYLE
Symbol0252325817/W
Ilość wskazników zużycia okładzin2 na os
Szerokość [mm]104,7 mm
System hamulcowyBosch
Grubość [mm]16,9 mm
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z podkładką wytłumiającą
Wysokość [mm]42,5 mm
Styk ostrzegawczy o zużyciuz akustycznym czujnikiem zużycia
Strona zabudowyos tylna
Nr użytkowy23259
Numery OEGENERAL MOTORS 9193251
GENERAL MOTORS 9195641
GENERAL MOTORS 9195685
GENERAL MOTORS 9198598
GENERAL MOTORS 9117717
OPEL 1605037
OPEL 16 05 961
OPEL 16 05 093
OPEL 16 05 105
OPEL 16 05 039
OPEL 16 05 025
VAUXHALL 16 05 025
VAUXHALL 16 05 093
Więcej informacji pod numerem telefonu:
519 875 507 lub 519 875 504
Zastosowanie w pojazdach:
MarkaModelWersjaPojemność [cm3]Moc [kW]Rok odRok do
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.2 16V1199481998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.2 16V1199551998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.41364661998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.4 16V1389661998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.61598551998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.61598621998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.6 16V1598741998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.61598761998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.8 16V1796851998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.8 16V1796921998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 16V19981001998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 16V OPC19981181998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 OPC19981411998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 OPC19981471998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.2 16V21981081998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.7 DTI 16V1686551998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.7 CDTI1686591998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.7 TD1700501998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 DI1995601998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 DTI 16V1995741998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.2 DTI2172921998-022005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.2 16V1199481998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.2 16V1199551998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.41364661998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.4 16V1389661998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.61598551998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.61598621998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.6 16V1598741998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.61598761998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.8 16V1796851998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.8 16V1796921998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.0 16V19981001998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.2 16V21981081998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.7 DTI 16V1686551998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.7 CDTI1686591998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.7 TD1700501998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.0 DI1995601998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.0 DTI 16V1995741998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.2 DTI2172921998-092005-01
OPELASTRA G kombi (F35_)1.2 16V1199481998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.2 16V1199551998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.41364661998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.4 16V1389661998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.61598551998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.61598621998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.6 CNG1598711998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.6 16V1598741998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.61598761998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.8 16V1796851998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.8 16V1796921998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 16V19981001998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 OPC19981411998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 OPC19981471998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.2 16V21981081998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.7 DTI 16V1686551998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.7 CDTI1686591998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.7 TD1700501998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 DI1995601998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 DTI 16V1995741998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.2 DTI2172921998-022004-07
OPELASTRA G coupe (F07_)1.6 16V1598762000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)1.8 16V1796852000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)1.8 16V1796922000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.0 16V Turbo19981402000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.0 16V Turbo19981412000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.0 16V Turbo19981472000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.2 16V21981082000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.2 DTI2172922000-03
OPELASTRA G Cabrio1.6 16V1598742001-03
OPELASTRA G Cabrio1.61598762001-03
OPELASTRA G Cabrio1.8 16V1796922001-03
OPELASTRA G Cabrio2.0 OPC19981412001-03
OPELASTRA G Cabrio2.0 16V Turbo19981472001-03
OPELASTRA G Cabrio2.2 16V21981082001-03
OPELASTRA G Cabrio2.2 DTI2172922001-03
OPELASTRA G Furgon (F70)1.61598551999-01
OPELASTRA G Furgon (F70)1.61598621999-01
OPELASTRA G Furgon (F70)1.7 TD1700501999-01
OPELASTRA G Furgon (F70)2.0 DI1995601999-01
OPELZAFIRA (F75_)1.6 CNG1598711999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)1.6 16V1598741999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)1.8 16V1796851999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)1.8 16V1796921999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 OPC19981411999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 OPC19981471999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.2 16V21981081999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 DI 16V1995601999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 DTI 16V1995741999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.2 DTI 16V2172921999-042005-06
VAUXHALLASTRA Mk IV1.2 16V1199481998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.2 16V1199551998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.4 16V1389661998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.61598551998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.61598621998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.6 Dualfuel1598631998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.6 16V1598741998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.8 16V1796851998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.8 16V Dualfuel1796871998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.8 16V1796921998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.0 16V19981001998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.2 16V21981081998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.7 DTI 16V1686551998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.7 CDTI 16V1686591998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.7 TD1700501998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.0 DI1995601998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.0 DTI 16V1995741998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.2 16V1199481998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.2 16V1199551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.4 16V1389661998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.61598551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.61598621998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.6 Dualfuel1598631998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.6 16V1598741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.8 16V1796851998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.8 16V Dualfuel1796871998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.8 16V1796921998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 16V19981001998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 SRI Turbo19981411998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.2 16V21981081998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.7 DTI 16V1686551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.7 CDTI 16V1686591998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.7 TD1700501998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 DI1995601998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 DTI 16V1995741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.2 16V1199481998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.2 16V1199551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.4 16V1389661998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.61598551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.61598621998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.6 Dualfuel1598631998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.6 16V1598741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.8 16V1796851998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.8 16V Dualfuel1796871998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.8 16V1796921998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi2.0 16V19981001998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi001998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.7 DTI 16V1686551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.7 CDTI 16V1686591998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.7 TD1700501998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi2.0 DI1995601998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi2.0 DTI 16V1995741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe1.8 16V1796852000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe1.8 16V Dualfuel1796872000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe1.8 16V1796922000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe2.0 16V Turbo19981402000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe2.2 16V21981082000-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio1.6 16V1598742001-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio1.8 16V1796922001-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio2.0 Turbo19981412001-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio2.2 16V21981082001-03
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV1.6 i1598551998-08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV1.6 i1598621998-08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV1.7 TD1700501998-08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV2.0 DI1995601998-08
VAUXHALLZAFIRA1.6 16V1598741999-04
VAUXHALLZAFIRA1.8 16V1796851999-04
VAUXHALLZAFIRA1.8 16V1796921999-04
VAUXHALLZAFIRA2.0 GSI Turbo19981411999-04
VAUXHALLZAFIRA2.2 16V21981081999-04
VAUXHALLZAFIRA2.0 DI 16V1995601999-04
VAUXHALLZAFIRA2.0 DTI 16V1995741999-04

Produkt został dodany 09.10.2014 22:53.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 09.10.2014 22:53.

Produkt jest nowy.

do góry ↑