Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Układ hamulcowy » Klocki »

KLOCKI HAMULCOWE TYŁ OPEL ASTRA G H COMBO MERIVA

KLOCKI HAMULCOWE TYŁ OPEL ASTRA G H COMBO MERIVA

Informacje o KLOCKI HAMULCOWE TYŁ OPEL ASTRA G H COMBO MERIVA

KLOCKI HAMULCOWE
ProducentMEYLE
Symbol0252341715/W
Ilość wskazników zużycia okładzin2 na os
Szerokość [mm]95,5 mm
System hamulcowyLucas Girling
Grubość [mm]15,2 mm
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z podkładką wytłumiającą
Wysokość [mm]42,5 mm
Styk ostrzegawczy o zużyciuz akustycznym czujnikiem zużycia
Strona zabudowyos tylna
Nr użytkowy23417
Numery OEGENERAL MOTORS 93176118
GENERAL MOTORS 93170602
GENERAL MOTORS 93169143
GENERAL MOTORS 93179164
KIA 58302-1PA30
OPEL 16 05 086
OPEL 16 05 625
OPEL 16 05 967
OPEL 16 05 995
VAUXHALL 16 05 995
VAUXHALL 16 05 967
Więcej informacji pod numerem telefonu:
519 875 507 lub 519 875 504
Zastosowanie w pojazdach:
MarkaModelWersjaPojemność [cm3]Moc [kW]Rok odRok do
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.2 16V1199481998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.2 16V1199551998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.41364661998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.4 16V1389661998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.61598551998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.61598621998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.6 16V1598741998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.61598761998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.8 16V1796851998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.8 16V1796921998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 16V19981001998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 16V OPC19981181998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 OPC19981411998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 OPC19981471998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.2 16V21981081998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.7 DTI 16V1686551998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.7 CDTI1686591998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)1.7 TD1700501998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 DI1995601998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.0 DTI 16V1995741998-022005-01
OPELASTRA G hatchback (F48_, F08_)2.2 DTI2172921998-022005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.2 16V1199481998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.2 16V1199551998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.41364661998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.4 16V1389661998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.61598551998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.61598621998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.6 16V1598741998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.61598761998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.8 16V1796851998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.8 16V1796921998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.0 16V19981001998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.2 16V21981081998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.7 DTI 16V1686551998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.7 CDTI1686591998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)1.7 TD1700501998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.0 DI1995601998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.0 DTI 16V1995741998-092005-01
OPELASTRA G sedan (F69_)2.2 DTI2172921998-092005-01
OPELASTRA G kombi (F35_)1.2 16V1199481998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.2 16V1199551998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.41364661998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.4 16V1389661998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.61598551998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.61598621998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.6 CNG1598711998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.6 16V1598741998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.61598761998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.8 16V1796851998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.8 16V1796921998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 16V19981001998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 OPC19981411998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 OPC19981471998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.2 16V21981081998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.7 DTI 16V1686551998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.7 CDTI1686591998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)1.7 TD1700501998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 DI1995601998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.0 DTI 16V1995741998-022004-07
OPELASTRA G kombi (F35_)2.2 DTI2172921998-022004-07
OPELASTRA G coupe (F07_)1.6 16V1598762000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)1.8 16V1796852000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)1.8 16V1796922000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.0 16V Turbo19981402000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.0 16V Turbo19981412000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.0 16V Turbo19981472000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.2 16V21981082000-03
OPELASTRA G coupe (F07_)2.2 DTI2172922000-03
OPELASTRA G Cabrio1.6 16V1598742001-03
OPELASTRA G Cabrio1.61598762001-03
OPELASTRA G Cabrio1.8 16V1796922001-03
OPELASTRA G Cabrio2.0 OPC19981412001-03
OPELASTRA G Cabrio2.0 16V Turbo19981472001-03
OPELASTRA G Cabrio2.2 16V21981082001-03
OPELASTRA G Cabrio2.2 DTI2172922001-03
OPELASTRA G Furgon (F70)1.61598551999-01
OPELASTRA G Furgon (F70)1.61598621999-01
OPELASTRA G Furgon (F70)1.7 TD1700501999-01
OPELASTRA G Furgon (F70)2.0 DI1995601999-01
OPELASTRA H1.21199482004-03
OPELASTRA H1.21229592004-03
OPELASTRA H1.41364662004-03
OPELASTRA H1.61598772004-03
OPELASTRA H1.61598852004-03
OPELASTRA H1.6 Turbo15981322004-03
OPELASTRA H1.81796922004-03
OPELASTRA H1.817961032004-03
OPELASTRA H2.0 Turbo19981252004-03
OPELASTRA H2.0 Turbo19981472004-03
OPELASTRA H2.0 Turbo19981772004-03
OPELASTRA H1.3 CDTI1248662004-03
OPELASTRA H1.7 CDTI1686592004-03
OPELASTRA H1.7 CDTI1686742004-03
OPELASTRA H1.7 CDTI1686812004-03
OPELASTRA H1.7 CDTI1686922004-03
OPELASTRA H1.9 CDTI1910742004-03
OPELASTRA H1.9 CDTI1910882004-03
OPELASTRA H1.9 CDTI1910882004-03
OPELASTRA H1.9 CDTI19101102004-03
OPELASTRA H sedan1.61598852007-02
OPELASTRA H GTC1.21199482005-03
OPELASTRA H GTC1.41364662005-03
OPELASTRA H GTC1.21229592005-03
OPELASTRA H GTC1.61598772005-03
OPELASTRA H GTC1.61598852005-03
OPELASTRA H GTC1.6 Turbo15981322005-03
OPELASTRA H GTC1.81796922005-03
OPELASTRA H GTC1.817961032005-03
OPELASTRA H GTC2.0 Turbo19981252005-03
OPELASTRA H GTC2.0 Turbo19981472005-03
OPELASTRA H GTC2.0 Turbo19981772005-03
OPELASTRA H GTC1.3 CDTI1248662005-03
OPELASTRA H GTC1.7 CDTi1686742005-03
OPELASTRA H GTC1.7 CDTI1686812005-03
OPELASTRA H GTC1.7 CDTI1686922005-03
OPELASTRA H GTC1.9 CDTI1910742005-03
OPELASTRA H GTC1.9 CDTi1910882005-03
OPELASTRA H GTC1.9 CDTI1910882005-03
OPELASTRA H GTC1.9 CDTi19101102005-03
OPELASTRA H kombi1.41389662004-08
OPELASTRA H kombi1.61598772004-08
OPELASTRA H kombi1.61598852004-08
OPELASTRA H kombi1.6 Turbo15981322004-08
OPELASTRA H kombi002004-08
OPELASTRA H kombi1.817961032004-08
OPELASTRA H kombi2.0 Turbo19981252004-08
OPELASTRA H kombi2.0 Turbo19981472004-08
OPELASTRA H kombi1.3 CDTI1248662004-08
OPELASTRA H kombi1.7 CDTI1686592004-08
OPELASTRA H kombi1.7 CDTI1686742004-08
OPELASTRA H kombi1.7 CDTI1686812004-08
OPELASTRA H kombi1.7 CDTI1686922004-08
OPELASTRA H kombi1.9 CDTI1910742004-08
OPELASTRA H kombi1.9 CDTI1910882004-08
OPELASTRA H kombi1.9 CDTI1910882004-08
OPELASTRA H kombi1.9 CDTI19101102004-08
OPELASTRA H TwinTop1.61598772005-09
OPELASTRA H TwinTop1.61598852005-09
OPELASTRA H TwinTop1.6 Turbo15981322005-09
OPELASTRA H TwinTop1.81796922005-09
OPELASTRA H TwinTop1.817961032005-09
OPELASTRA H TwinTop2.0 Turbo19981252005-09
OPELASTRA H TwinTop2.0 Turbo19981472005-09
OPELASTRA H TwinTop1.9 CDTi19101102005-09
OPELCOMBO Tour1.41364662001-10
OPELCOMBO Tour1.61598642001-10
OPELCOMBO Tour1.6 CNG1598712001-10
OPELCOMBO Tour1.3 CDTI 16V1248512001-10
OPELCOMBO Tour1.3 CDTI 16V1248552001-10
OPELCOMBO Tour1.7 DI 16V1686482001-10
OPELCOMBO Tour1.7 DTI 16V1686552001-10
OPELCOMBO Furgon / kombi1.4 16V1364662001-10
OPELCOMBO Furgon / kombi1.61598642001-10
OPELCOMBO Furgon / kombi1.6 CNG1598712001-10
OPELCOMBO Furgon / kombi1.3 CDTI 16V1248512001-10
OPELCOMBO Furgon / kombi1.3 CDTI 16V1248552001-10
OPELCOMBO Furgon / kombi1.7 DI 16V1686482001-10
OPELCOMBO Furgon / kombi1.7 DTI 16V1686552001-10
OPELMERIVA1.4 16V Twinport1364662003-05
OPELMERIVA1.61598642003-05
OPELMERIVA1.6 16V1598742003-05
OPELMERIVA1.61598772003-05
OPELMERIVA1.6 Turbo15981322003-05
OPELMERIVA1.81796922003-05
OPELMERIVA1.3 CDTI1248512003-05
OPELMERIVA1.3 CDTI1248552003-05
OPELMERIVA1.7 DTI1686552003-05
OPELMERIVA1.7 CDTI1686742003-05
OPELMERIVA1.7 CDTI1686922003-05
OPELZAFIRA (F75_)1.6 CNG1598711999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)1.6 16V1598741999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)1.8 16V1796851999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)1.8 16V1796921999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 OPC19981411999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 OPC19981471999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.2 16V21981081999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 DI 16V1995601999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.0 DTI 16V1995741999-042005-06
OPELZAFIRA (F75_)2.2 DTI 16V2172921999-042005-06
OPELZAFIRA1.61598692005-07
OPELZAFIRA1.61598772005-07
OPELZAFIRA1.61598852005-07
OPELZAFIRA1.817961032005-07
OPELZAFIRA2.019981472005-07
OPELZAFIRA2.019981772005-07
OPELZAFIRA2.221981102005-07
OPELZAFIRA1.7 CDTI1686812005-07
OPELZAFIRA1.7 CDTI1686922005-07
OPELZAFIRA1.9 CDTI1910742005-07
OPELZAFIRA1.9 CDTI1910882005-07
OPELZAFIRA1.9 CDTI19101102005-07
VAUXHALLASTRA Mk IV1.2 16V1199481998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.2 16V1199551998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.4 16V1389661998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.61598551998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.61598621998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.6 Dualfuel1598631998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.6 16V1598741998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.8 16V1796851998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.8 16V Dualfuel1796871998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.8 16V1796921998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.0 16V19981001998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.2 16V21981081998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.7 DTI 16V1686551998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.7 CDTI 16V1686591998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV1.7 TD1700501998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.0 DI1995601998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV2.0 DTI 16V1995741998-09
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.2 16V1199481998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.2 16V1199551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.4 16V1389661998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.61598621998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.6 Dualfuel1598631998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.6 16V1598741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.8 16V1796851998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.8 16V Dualfuel1796871998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.8 16V1796921998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 16V19981001998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 SRI Turbo19981411998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.2 16V21981081998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.7 DTI 16V1686551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.7 CDTI 16V1686591998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback1.7 TD1700501998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 DI1995601998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV hatchback2.0 DTI 16V1995741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.2 16V1199481998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.2 16V1199551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.4 16V1389661998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.61598551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.61598621998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.6 Dualfuel1598631998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.6 16V1598741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.8 16V1796851998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.8 16V Dualfuel1796871998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.8 16V1796921998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi2.0 16V19981001998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi001998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.7 DTI 16V1686551998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.7 CDTI 16V1686591998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi1.7 TD1700501998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi2.0 DI1995601998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV kombi2.0 DTI 16V1995741998-02
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe1.8 16V1796852000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe1.8 16V Dualfuel1796872000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe1.8 16V1796922000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe2.0 16V Turbo19981402000-03
VAUXHALLASTRA Mk IV coupe2.2 16V21981082000-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio1.6 16V1598742001-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio1.8 16V1796922001-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio2.0 Turbo19981412001-03
VAUXHALLASTRA MK IV Cabrio2.2 16V21981082001-03
VAUXHALLASTRA MK V Sport Hatch1.61598772005-02
VAUXHALLASTRA MK V Sport Hatch1.81796922005-02
VAUXHALLASTRA MK V Sport Hatch2.0 Turbo19981252005-02
VAUXHALLASTRA MK V Sport Hatch1.7 CDTi1686742005-02
VAUXHALLASTRA MK V Sport Hatch1.9 CDTi1910882005-02
VAUXHALLASTRA MK V Sport Hatch1.9 CDTi19101102005-02
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.41364662004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.61598772004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.81796922004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback2.0 Turbo19981252004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback2.0 Turbo19981472004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback2.0 Turbo19981772004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.3 CDTI1248662004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.7 CDTI1686592004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.7 CDTI1686742004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.9 CDTI1910882004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.9 CDTI 16V1910882004-03
VAUXHALLASTRA MK V hatchback1.9 CDTI19101102004-03
VAUXHALLASTRA MK V kombi1.41364662004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi1.61598772004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi002004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi2.0 Turbo19981252004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi2.0 Turbo19981472004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi1.3 CDTI1248662004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi1.7 CDTI1686742004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi1.9 CDTI 16V1910882004-08
VAUXHALLASTRA MK V kombi1.9 CDTI1910882004-08
VAUXHALLASTRA TwinTop1.61598772006-01
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV1.6 i1598551998-08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV1.6 i1598621998-08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV1.7 TD1700501998-08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV2.0 DI1995601998-08
VAUXHALLCOMBO1.7 CDTI 16V1686742001-09
VAUXHALLMERIVA1.4 16V Twinport1364662003-05
VAUXHALLMERIVA1.6 i1598642003-05
VAUXHALLMERIVA1.6 i 16V1598742003-05
VAUXHALLMERIVA1.6 i 16V Twinport1598772003-05
VAUXHALLMERIVA1.8 i 16V1796922003-05
VAUXHALLMERIVA1.6 Turbo15981322003-05
VAUXHALLMERIVA1.3 CDTI1248552003-05
VAUXHALLMERIVA1.7 CDTI 16V1686742003-05
VAUXHALLZAFIRA1.6 16V1598741999-04
VAUXHALLZAFIRA1.8 16V1796851999-04
VAUXHALLZAFIRA1.8 16V1796921999-04
VAUXHALLZAFIRA2.0 GSI Turbo19981411999-04
VAUXHALLZAFIRA2.2 16V21981081999-04
VAUXHALLZAFIRA2.0 DI 16V1995601999-04
VAUXHALLZAFIRA2.0 DTI 16V1995741999-04
VAUXHALLZAFIRA Mk II1.61598772005-07
VAUXHALLZAFIRA Mk II1.817961032005-07
VAUXHALLZAFIRA Mk II2.221981102005-07
VAUXHALLZAFIRA Mk II2.019981472005-07
VAUXHALLZAFIRA Mk II2.019981772005-07
VAUXHALLZAFIRA Mk II1.9 CDTI1910882005-07
VAUXHALLZAFIRA Mk II1.9 CDTI19101102005-07

Produkt został dodany 09.10.2014 22:53.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 09.10.2014 22:53.

Produkt jest nowy.

do góry ↑