Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 29 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Zawieszenie i układ kierowniczy » Wahacze »

SWORZEŃ WAHACZA CHRYSLER NEON PT CRUISER VOYAGER

SWORZEŃ WAHACZA CHRYSLER NEON PT CRUISER VOYAGER

Informacje o SWORZEŃ WAHACZA CHRYSLER NEON PT CRUISER VOYAGER

SWORZEŃ WAHACZA
ProducentKRAFT
SymbolK4228510
Wysokość [mm]63 mm
Strona zabudowyna dole
Numery OECHRYSLER 04656010AE
CHRYSLER 4443405
CHRYSLER 4656010AE
CHRYSLER 4656010
CHRYSLER 04443405
CHRYSLER 04656010
Więcej informacji pod numerem telefonu:
519 875 507 lub 519 875 504
Zastosowanie w pojazdach:
MarkaModelWersjaPojemność [cm3]Moc [kW]Rok odRok do
CHRYSLERNEON (PL)1.8 16V1796851994-052000-02
CHRYSLERNEON (PL)2.0 16V1996981994-052000-02
CHRYSLERNEON (PL)2.0 16V19961071994-052000-02
CHRYSLERNEON (PL)2.0 16V19961091994-052000-02
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)1.61598852000-06
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)2.019961002000-06
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)2.019961042000-06
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)2.424291052000-06
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)2.424291102000-06
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)GT 2.424291642000-06
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)2.2 CRD2148892000-06
CHRYSLERPT CRUISER (PT_)2.2 CRD21481102000-06
CHRYSLERVOYAGER II (GS)2.0 i1995981995-012001-03
CHRYSLERVOYAGER II (GS)2.4 i24291111995-012001-03
CHRYSLERVOYAGER II (GS)3.029721121995-012001-03
CHRYSLERVOYAGER II (GS)3.3 i33011161995-012001-03
CHRYSLERVOYAGER II (GS)3.8 i AWD37781221995-012001-03
CHRYSLERVOYAGER II (GS)3.8 i AWD37781311995-012001-03
CHRYSLERVOYAGER II (GS)2.5 TD2499851995-012001-03

Produkt został dodany 09.10.2014 22:52.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 09.10.2014 22:52.

Produkt jest nowy.

do góry ↑