Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Układ paliwowy » Benzyna, Diesel » Pompy paliwa »

Pompa Paliwa CITROEN FORD POLONEZ MPI GSI PEUGEOT

Pompa Paliwa CITROEN FORD POLONEZ MPI GSI PEUGEOT

Cena: 88,00 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od ODBIÓR OSOBISTY po uzgodnieniu miejsca odbioru,ceny,dostępnosci - 0,00 zł
kurier zapłata z góry przelewem-Poland - 15,00 zł
Lokalizacja Wrocław
Dostępna ilość 50
Nazwa sklepu Akumulatory Wrocław
Sklep założony 16.11.2012

Informacje o Pompa Paliwa CITROEN FORD POLONEZ MPI GSI PEUGEOT

 SKLEP  MOTORYZACYJNY  AUTO CZESCI  oferuje:

 


 

 

 

NOWĄ elektryczna pompa paliwa ,bedąca odpowiednikiem pomp o nr. 

EP240

Pompa ma zastosowanie m.in. w nastepujacych samochodach: 

 

 FSO

POLONEZ III15981992.09 -
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1991.08
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961991.08 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961994.10 - 1995.10 
 
CITROËN
XM (Y3)19981989.05 - 1994.06
CITROËN
XM (Y3)19981992.09 - 1994.06
CITROËN
XM (Y3)29631989.05 - 1994.06
CITROËN
XM (Y3)29631990.07 - 1994.06
CITROËN
XM Break (Y3)19981991.11 - 1994.04
CITROËN
XM Break (Y3)19981992.09 - 1994.04
CITROËN
XM Break (Y3)29631991.11 - 1994.04
CITROËN
ZX (N2)13601991.03 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)15801991.03 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)17611992.07 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)17611996.01 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19051991.03 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19981992.07 - 1994.10
CITROËN
ZX (N2)19981992.07 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19981994.06 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19981996.05 - 1997.06
CITROËN
ZX Break (N2)13601993.10 - 1997.10
CITROËN
ZX Break (N2)15801993.10 - 1997.10
CITROËN
ZX Break (N2)17611993.10 - 1997.10
CITROËN
ZX Break (N2)17611996.01 - 1998.02
FORD
ESCORT '95 nadwozie pełne (AVL)13911995.01 -
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)13911995.01 - 1998.10
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)15971995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)15971995.01 - 1998.10
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)17961995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)17961995.01 - 1998.10
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)19981995.02 - 1998.02
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)13911995.02 - 1998.08
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)15971995.02 - 1996.12
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)15971995.02 - 1999.09
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)17961995.02 - 1998.08
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)17961995.02 - 2000.08
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)17961995.10 - 1998.08
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)13911995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)15971995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)15971995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)17961995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)17961995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)13911995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)15971995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)15971995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)17961995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)17961995.01 - 1999.02
FORD
ORION III (GAL)15971992.07 - 1993.12
FORD
ORION III (GAL)17961992.01 - 1993.12
FORD
ORION III (GAL)17961992.02 - 1993.12
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)23941988.10 - 1992.02
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)23941988.10 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331986.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331986.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331987.10 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331991.04 - 1994.09
FORD
SCORPIO I kombi (GGE)23941991.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I kombi (GGE)29331991.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I kombi (GGE)29331993.08 - 1994.09
FORD
SCORPIO I sedan (GGE)23941988.10 - 1994.10
FORD
SCORPIO I sedan (GGE)29331986.09 - 1994.12
FORD
SCORPIO I sedan (GGE)29331991.04 - 1994.09
FORD
SIERRA (GBG, GB4)19931987.01 - 1989.12
FORD
SIERRA (GBG, GB4)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA (GBG, GB4)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA (GBG, GB4)29351988.08 - 1993.02
FORD
SIERRA (GBG, GB4)29351988.08 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19981989.06 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19981989.06 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)29361988.08 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19981989.05 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19981989.05 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)29351988.08 - 1993.02
FORD
TRANSIT Autobus (E_ _)19941991.09 - 1994.07
FORD
TRANSIT Autobus (E_ _)29351991.01 -
FORD
TRANSIT nadwozie pełne (E_ _)19941991.09 - 1994.06
FORD
TRANSIT platforma / podwozie (E_ _)19941991.09 - 1994.08
FSO
POLONEZ III13981992.09 -
JEEP
CHEROKEE (XJ)24691991.12 -
JEEP
CHEROKEE (XJ)39641988.01 -
JEEP
CHEROKEE (XJ)39641991.12 -
JEEP
WRANGLER I (YJ, SJ_)24641991.12 - 1996.08
JEEP
WRANGLER I (YJ, SJ_)39641991.12 - 1996.08
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)13601994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)15871994.06 - 2000.10
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)17621994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)19981994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)19981994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)19981994.07 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)13601993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)15871993.05 - 2000.10
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)17621993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981996.03 - 2001.05
PEUGEOT
306 kabriolet (7D, N3, N5)15871996.04 - 2000.10
PEUGEOT
306 kabriolet (7D, N3, N5)17621994.03 - 2002.04
PEUGEOT
306 kabriolet (7D, N3, N5)19981994.03 - 2002.04
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1991.08
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961991.08 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961994.10 - 1995.10
ROVER
100 kabriolet (XP)13961997.03 - 1998.10 
 
 
PARAMETRY TECHNICZNE:
Pompa wewnętrzna
Średnica: 36 mm.
Ciśnienie: 3 bar
 
 
Do pompy dołączamy odpowiedni filterek GRATIS!!!
 
 
6443306, 6443333, 6443327
FE2001612B1, 
FE2002112B1, FE2002312B1
  91AB9H307, 
6472999, FDB721, 3507736
6443306 , 6443327
91AB9H307
 
 
 
GWARANCJA PISEMNA dołaczamy karty gwarancyjne
 
PRACUJEMY  OD PON  DO PT  OD 8 DO 22
W SOBOTY I NIEDZIELE  OD  9 DO 22
KONTAKT  724386917
email : stefaniakj@onet.pl
 
 
WYSYLKA EKSPRESOWA NATYCHMIASTOWA !!!!!
 
Z A P R A S Z A M Y

 

 

 

INNE  NR.KATALOGOWE

 

ACDelco25345497
ACDelco6443037
ACDelco6443306
ACDelco6443327
CITROËN6443333
CITROEN/PEUGEOT6443333
DELPHIFE2001612B1
DELPHIFE2002112B1
DELPHIFE2002312B1
FISPA20416
FORD91AB9H307
GENERAL MOTORS25115155
GENERAL MOTORS25115224
GENERAL MOTORS25115254
GENERAL MOTORS25115260
GENERAL MOTORS25115428
GENERAL MOTORS25115429
GENERAL MOTORS25115466
GENERAL MOTORS25115467
GENERAL MOTORS25115689
GENERAL MOTORS25115767
GENERAL MOTORS25115768
GENERAL MOTORS25115769
GENERAL MOTORS25115978
GENERAL MOTORS25115979
GENERAL MOTORS25116053
GENERAL MOTORS25116156
GENERAL MOTORS25116161
GENERAL MOTORS25116162
GENERAL MOTORS25116163
GENERAL MOTORS25116167
GENERAL MOTORS25116168
GENERAL MOTORS25116296
GENERAL MOTORS25116458
GENERAL MOTORS6442643
GENERAL MOTORS6443008
GENERAL MOTORS6443037
GENERAL MOTORS6443271
GENERAL MOTORS6443306
GENERAL MOTORS6443308
GENERAL MOTORS6443333
GENERAL MOTORS6448296
GENERAL MOTORS6472143
GENERAL MOTORS6472148
GENERAL MOTORS6472229
GENERAL MOTORS6472322
GENERAL MOTORS6472373
GENERAL MOTORS6472375
GENERAL MOTORS6472393
GENERAL MOTORS6472451
GENERAL MOTORS6472489
GENERAL MOTORS6472490
GENERAL MOTORS6472524
GENERAL MOTORS6472527
GENERAL MOTORS6472541
GENERAL MOTORS6472987
GENERAL MOTORS6472998
GENERAL MOTORS6472999
LUCAS CAVFDB721
PEUGEOT6443333
S.I.D.A.T70416
VDOX10736002004
VOLVO35077361
 
 

 

ZAPEWNIAMY NAJSZYBSZĄ WYSYŁKĘ KURIERSKĄ !!!

PRZY ZAMÓWIENIU DO 15-TEJ WYSYŁKA  TEGO SAMEGO DNIA ,A PLANOWANA DOSTAWA  W  NASTEPNY DZIEŃ ROBOCZY.CHWILĘ PO LICYTACJI OTRZYMUJESZ NA ADRES  EMAIL NR. PACZKI I LINK DO TRACKINGU

 

Produkt został dodany 11.01.2013 10:35.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 04.10.2014 09:57.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie AKUMULATORY Wrocław,oleje silnikowe tanio

W ofercie sklepu szeroki asortyment akumulatorów Varta Black Power, Varta Blue Dynamic , Varta Silver Dynamic ,Centra Standard, Centra Futura, i innych.W sprzedazy w równie atrakcyjnych cenach oleje silnikowe Mobil ,Castrol, Shel ,Elf, Orlen, Lotos, GM

Asortyment sklepu

AKUMULATORY, Akumulatory cięzarowe ciagniki koparki, Akumulatory cięzarowe ciagniki koparki Wroclaw, Akumulatory motocyklowe, Akumulatory motocyklowe Wrocław, AKUMULATORY Samochodowe, AKUMULATORY Samochodowe Wrocław, Akumulatory Wrocław motocyklowe, CHEMIA SAMOCHODOWA, FILTERKI- SITKA PRZEWODY DO POMP PALIWA, filtry do automatycznych skrzyń biegów, Filtry do motocykli ,skuterów i quadów, filtry samochodowe, Jaki olej kupić??, oleje hydrauliczne i przekładniowo-hydrauliczne, oleje przekładniowe, oleje przekładniowe do skrzyń i mostów, OLEJE SILNIKOWE, OLEJE SILNIKOWE Wrocław, olej i filtr-zestawy do motocykli i skuterów, olej i filtr-zestawy do samochodów, olej i filtr zestaw do skrzyni biegów autom., Oprogramowanie, płyny do chłodnic i inne eksploatacyjne, pompy paliwa ciagniki -traktory,kombajny, wózki widłowe, pompy paliwa do Bioetanolu E85, E100, pompy paliwa do instalacji LPG, POMPY PALIWA DO MASZYN BUDOWLANYCH, pompy paliwa kosiarki , motorowki ,skutery wodne, POMPY PALIWA MOTOCYKLE SKUTERY QUADY, pompy paliwa typu Webasto Eberspacher, POMPY PALIWA UNIWERSALNE, POMPY PALIWA WEWNETRZNE (DO ZBIORNIKA), POMPY PALIWA ZEWNETRZNE (POZA ZBIORNIKIEM), pompy paliwa typu FACET, PRZEPŁYWOMIERZE POWIETRZA, WYPRZEDAŻ,

Przeczytaj więcej o sklepie Akumulatory Wrocław »

Inne wybrane produkty sklepu AKUMULATORY Wrocław,oleje silnikowe tanio


Więcej ofert dotyczących układu paliwowego znajdziesz w kategorii układ paliwowy porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑