Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Zawieszenie i układ kierowniczy » Łożyska kół »

ŁOŻYSKO PIASTY IVECO EUROTECH, CURSOR, STRALIS, EUROSTAR RENAULT MIDLUM, TIMKEN

ŁOŻYSKO PIASTY IVECO EUROTECH, CURSOR, STRALIS, EUROSTAR RENAULT MIDLUM, TIMKEN

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od DHL - 22,00 zł
DHL - pobranie - 26,50 zł
Lokalizacja Budzyń
Dostępna ilość 6 szt.
Nazwa sklepu Klemax
Sklep założony 01.12.2010

Informacje o ŁOŻYSKO PIASTY IVECO EUROTECH, CURSOR, STRALIS, EUROSTAR RENAULT MIDLUM, TIMKEN

ŁOŻYSKO PIASTY IVECO EUROTECH, CURSOR, STRALIS, EUROSTAR RENAULT MIDLUM, TIMKEN

DAF LF45, LF55,

Średnica wewnętrzna [mm]: 90
średnica zewnętrzna [mm]: 160
Wysokość [mm]: 126

VKBA 5397, VKBA5397, NP318274,

DAF 1400291
DAF 1408086
DAF 1705686
IVECO 1905487
IVECO 2996882
IVECO 7179751
IVECO 7183074
IVECO 7183075
IVECO 7189050
IVECO 7189648
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 12880 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 9500 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 9500 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 17173 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 17173 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1999.11 - 2002.02
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 9500 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1999.11 - 2002.02
IVECO EuroStar 9500 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 12880 2001.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1999.11 - .
IVECO EuroStar 9500 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1999.11 - 2002.02
IVECO EuroStar 13798 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 17173 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 9500 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1999.11 - 2002.02
IVECO EuroStar 17173 1993.01 - 2002.02
IVECO EuroStar 10300 1999.11 - 2002.02
IVECO EuroTech MH 7790 1998.09 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1999.11 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1998.09 - .
IVECO EuroTech MH 7790 2000.02 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1998.09 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1998.09 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1999.11 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1998.09 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1999.11 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1998.09 - .
IVECO EuroTech MH 7790 1998.09 - .
IVECO EuroTech MP 13798 1993.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 2001.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 1999.11 - .
IVECO EuroTech MP 9500 1997.01 - .
IVECO EuroTech MP 9500 1992.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 1999.11 - .
IVECO EuroTech MP 9500 1992.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 1999.11 - .
IVECO EuroTech MP 13798 1993.01 - .
IVECO EuroTech MP 9500 1993.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 1999.11 - .
IVECO EuroTech MP 9500 1992.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 1999.11 - .
IVECO EuroTech MP 9500 1995.09 - 1996.12
IVECO EuroTech MP 9500 1993.01 - .
IVECO EuroTech MP 9500 1993.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 1999.11 - .
IVECO EuroTech MP 13798 1992.01 - .
IVECO EuroTech MP 10300 1999.11 - .
IVECO EuroTech MT 9500 1992.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 7685 1997.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 7685 1992.01 - 1996.12
IVECO EuroTech MT 9500 1997.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 9500 1992.01 - 1993.12
IVECO EuroTech MT 7685 1992.01 - 1996.12
IVECO EuroTech MT 7685 1997.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 7685 1992.01 - 1996.12
IVECO EuroTech MT 9500 1997.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 9500 1992.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 7685 1997.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 9500 1992.01 - 1996.12
IVECO EuroTech MT 7685 1997.01 - 1998.08
IVECO EuroTech MT 7685 1993.01 - 1996.12
IVECO Stralis 7990 2004.04 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2004.04 - .
IVECO Stralis 10300 2005.05 - .
IVECO Stralis 7790 2003.06 - .
IVECO Stralis 10300 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 10300 2006.07 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2007.06 - .
IVECO Stralis 7790 2007.05 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 7790 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2004.04 - .
IVECO Stralis 7790 2003.06 - .
IVECO Stralis 12880 2004.10 - .
IVECO Stralis 10300 2007.05 - .
IVECO Stralis 10300 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 10300 2006.12 - .
IVECO Stralis 10300 2003.03 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 12880 2006.07 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 10300 2007.05 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 7790 2004.04 - .
IVECO Stralis 10300 2003.03 - .
IVECO Stralis 7790 2004.04 - .
IVECO Stralis 12880 2007.05 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 7790 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2008.01 - .
IVECO Stralis 10300 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 10300 2006.07 - .
IVECO Stralis 10300 2002.02 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2006.12 - .
IVECO Stralis 7790 2004.04 - .
IVECO Stralis 7790 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2004.04 - .
IVECO Stralis 10300 2005.05 - .
IVECO Stralis 12882 2007.05 - .
IVECO Stralis 10300 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 10300 2006.05 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2007.07 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 7790 2007.05 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 7790 2004.04 - .
IVECO Stralis 7790 2003.06 - .
IVECO Stralis 12880 2004.10 - .
IVECO Stralis 10300 2007.05 - .
IVECO Stralis 12880 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 10300 2002.02 - .
IVECO Stralis 12880 2006.12 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 10300 2006.12 - .
IVECO Stralis 10300 2003.06 - .
IVECO Stralis 12880 2006.07 - .
IVECO Stralis 7790 2003.06 - .
IVECO Stralis 10300 2007.05 - .
IVECO Stralis 10300 2002.02 - .
RENAULT TRUCKS Midlum 6177 2000.01 - .

Produkt został dodany 08.05.2014 07:04.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 08.05.2014 07:04.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Firma Handlowo-Usługowa Alicja Klamek

Części zamienne i akcesoria do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep takich marek jak: VOLVO,SCANIA , MAN, MERCEDES, RENAULT, IVECO, DAF,AUTOSAN, STAR, JELCZ, KAMAZ, TATRA. Części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych i sam. LUBLIN

Asortyment sklepu

AKCESORIA, AUTOSAN, AVIA, BOVA, CIĄGNIKI ROLNICZE, DAF, DĘTKI, OPONY, OCHRANIACZE, IFA, IKARUS, IVECO, JELCZ , BERLIET, JOST, KAMAZ, KAROSA, KOMBAJN BIZON, LIAZ, LUBLIN, ŻUK, MAN, MASZYNY BUDOWLANE VOLVO, MASZYNY ROLNICZE, MAZ, KRAZ, ZIŁ, MERCEDES, MULTICAR, NACZEPA, NEOPLAN, OŚWIETLENIE UNIWERSALNE, PASY TRANSPORTOWE, ZAWIESIA, PODNOŚNIKI HYDRAULICZNE, PNEUMATYKA, PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE, RENAULT, RVI, RVI, SAMOCHODY DOSTAWCZE, SCANIA, SETRA, SOLARIS, SOLBUS, SOR, SPRĘŻARKA , KOMPRESOR, STAR, STEYR, TAŚMA HAMULCOWA, TATRA, VAN HOOL, VOLVO, WTRYSKIWACZE,KOŃCÓWKI WTRYSKU,ELEMENT TŁOCZĄCY, ZACISK HAMULCA,

Przeczytaj więcej o sklepie Klemax »

Inne wybrane produkty sklepu Firma Handlowo-Usługowa Alicja Klamek


Więcej ofert łożysk kół znajdziesz w kategorii łożyska kół porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑