Thq nordic Titan quest ii - gra na ps5 (9120131600526) Ocena produktu:

od 289,00 PLN

  • Producent: THQ Nordic
  • Kategoria: Gry PlayStation5

titan quest iiprzenieś się do świata konwencjonalnej mitologii w titan quest ii i staw czoła legendarnym potworom, przemierzając starożytną grecję w wersji fantasy.nemezis, bogini zemsty, wymknęła się spod kontroli – mąci nici przeznaczenia i karze wszelkich, którzy śmią się jej sprzeciwić – nie wykluczając ciebie.

dobądź broni, walcz ramię w ramię z bogami i zmień przeznaczenie, aby powstrzymać nemezis, uwolnić ukaranych i utkać własną epicką opowieść.twórcy spellforce 3 przygotowali misterną grę rpg akcji dla nowego pokolenia mitycznych bohaterów.główne atrybuty:- sprężysty system postaci: w titan quest ii to ty decydujesz o swym losie.

spersonalizuj bohatera, a następnie stwórz swoją klasę, łącząc dwa wybrane mistrzostwa, by odpowiadała twojemu stylowi gry.- wartościowe łupy: każdy przedmiot spełnia jakąś funkcję, a każda z klas postaci dysponuje wieloma możliwościami.

choćby z najzwyklejszej włóczni można stworzyć unikatową broń, o której mówią legendy!- ambitna walka w stylu gier rpg akcji: wrogowie tworzą frakcje i współpracują, łącząc swoje umiejętności, by wyprowadzić cię z równowagi.

skorzystaj z pełnego wachlarza umiejętności, by ich zgładzić!- błyskotliwy świat rodem z greckiej mitologii: podziwiaj olśniewające krajobrazy z grzbietu swego boskiego wierzchowca. Odkrywaj niezwykłe, rozbudowane wertykalnie stopnie i odnajduj ukryte lokalizacje.- sieciowy tryb wieloosobowy: połącz siły ze znajomymi, żeby wspólnie stawić czoła bogini zemsty.

podobnie jak jazon i argonauci, typotrzebujesz bohaterów, którzy będą towarzyszyć ci w podróży.- immersyjna oprawa dźwiękowa: klimatyczna ścieżka dźwiękowa łączy w sobie klasyczną grecką muzykę z postępowymi elementami orkiestracji i kreuje niezwykłe, zapadające w pamięć motywy.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation5