Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Układ napędowy » Sprzęgła » Kompletne zestawy »

SPRZĘGŁO KOMPLETNE KPL. IVECO, MAN, NEOPLAN, VOLVO, Fi 430mm

SPRZĘGŁO KOMPLETNE KPL. IVECO, MAN, NEOPLAN, VOLVO, Fi 430mm

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od GLS-pobranie - 0.00 zł!
Lokalizacja Budzyń
Dostępna ilość 6 szt.
Nazwa sklepu Klemax
Sklep założony 01.12.2010

Informacje o SPRZĘGŁO KOMPLETNE KPL. IVECO, MAN, NEOPLAN, VOLVO, Fi 430mm

SPRZĘGŁO KOMPLETNE KPL. IVECO, MAN, NEOPLAN, VOLVO, Fi 430mm

Średnica [mm]: 430
Profil piasty: 2" x 10
Ilość zębów: 10

IVECO - STRALIS, TRAKKER, EUROTRAKKER, EUROSTAR, EUROTECH MP,

MAN  -  TGA, TGS, TGX, LIONS COACH,

NEOPLAN - CITYLINER, TOURLINER,

VOLVO  -  7700,


DÖNMEZ 117 801
DÖNMEZ 700 378
DÖNMEZ 700 403
IVECO 01904780
IVECO 01905703
IVECO 01908533
IVECO 01908548
IVECO 2996743
IVECO 42103036
IVECO 500335105
IVECO 500335106
IVECO 500335107
IVECO 500371281
IVECO 500371282
IVECO 500371283
IVECO 500376219
IVECO 504004160
IVECO 504064953
IVECO 504068261
IVECO 504068265
IVECO 504148901
IVECO 504148902
IVECO 504221984
IVECO 504225038
IVECO 504264336
KAWE >70837
KAWE >71486
KAWE >71903
KM Germany 069 0884
KM Germany 069 0900
LuK 643 3009 00
LuK 643 3009 50
LuK 643 3217 00
LuK 643 3307 00
MAN 81.30000.6579
MAN 81.30000.6606
MAN 81.30000.6628
MAN 81.30000.6657
MAN 81.30000.9005
SACHS 3400 048 031
SACHS 3400 117 801
SACHS 3400 700 378
SACHS 3400 700 403
SACHS 3400 700 453
VALEO 805030
VALEO 805063
VALEO 805457
VALEO 809134
VALEO 827171

Produkt został dodany 16.11.2013 06:00.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 16.11.2013 06:15.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Firma Handlowo-Usługowa Alicja Klamek

Części zamienne i akcesoria do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep takich marek jak: VOLVO,SCANIA , MAN, MERCEDES, RENAULT, IVECO, DAF,AUTOSAN, STAR, JELCZ, KAMAZ, TATRA. Części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych i sam. LUBLIN

Asortyment sklepu

AKCESORIA, AUTOSAN, AVIA, BOVA, CIĄGNIKI ROLNICZE, DAF, DĘTKI, OPONY, OCHRANIACZE, IFA, IKARUS, IVECO, JELCZ , BERLIET, KAMAZ, KAROSA, KOMBAJN BIZON, LIAZ, LUBLIN, ŻUK, MAN, MASZYNY ROLNICZE, MAZ, KRAZ, ZIŁ, MERCEDES, MULTICAR, NACZEPA, NEOPLAN, OŚWIETLENIE UNIWERSALNE, PASY TRANSPORTOWE, ZAWIESIA, PODNOŚNIKI HYDRAULICZNE, PNEUMATYKA, RENAULT, RVI, RVI, SAMOCHODY DOSTAWCZE, SCANIA, SETRA, SOLARIS, SOLBUS, SPRĘŻARKA , KOMPRESOR, STAR, STEYR, TAŚMA HAMULCOWA, TATRA, VAN HOOL, VOLVO, WTRYSKIWACZE,KOŃCÓWKI WTRYSKU,ELEMENT TŁOCZĄCY, ZACISK HAMULCA,

Przeczytaj więcej o sklepie Klemax »


Więcej ofert sprzęgieł znajdziesz w kategorii sprzęgła porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑