Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Układ paliwowy » Benzyna, Diesel » Pompy paliwa »

pompa paliwa MERCEDES VITO 113, VITO 114 Nowa!!

pompa paliwa MERCEDES VITO 113, VITO 114 Nowa!!

Cena: 154,00 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od ODBIÓR OSOBISTY - 0,00 zł
kurier zapłata z góry przelewem - 12,00 zł
kurier za pobraniem - 15,00 zł
Lokalizacja Wrocław
Dostępna ilość 50
Nazwa sklepu Akumulator Wrocław tanio
Sklep założony 16.11.2012

Informacje o pompa paliwa MERCEDES VITO 113, VITO 114 Nowa!!

 SKLEP  MOTORYZACYJNY  AUTO CZESCI  oferuje:

 


 

 

 

NOWĄ elektryczna pompa paliwa ,bedąca odpowiednikiem pomp o nr. PIERBURG 7.22742.50.0 

Pompa ma zastosowanie m.in. w nastepujacych samochodach: 

 

 MERCEDES-BENZ

KLASA V (638/2)19981997.02 - 2003.07MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)22951996.10 - 2003.07MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)27921997.08 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)19981996.02 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)22951996.12 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO nadwozie pełne (638)19981997.03 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO nadwozie pełne (638)22951997.03 - 2003.07

MERCEDES VITO 113 2.0 (638.114 , 638.014) 

MERCEDES VITO 114 2.3 (638.134 , 638.034

 

DANE TECHNICZNE:

 

Ciśnienie:4 bar



średnica pompy: 43mm
 

 



Do pompy dołaczam filterek-SITKO GRATIS

 

GWARANCJA PISEMNA dołaczamy karty gwarancyjne
 
PRACUJEMY  OD PON  DO PT  OD 8 DO 22
W SOBOTY I NIEDZIELE  OD  9 DO 22
KONTAKT  724386917
email : stefaniakj@onet.pl
 
 
WYSYLKA EKSPRESOWA NATYCHMIASTOWA !!!!!
 
Z A P R A S Z A M Y

 

 

 

INNE  NR.KATALOGOWE

 

 PIERBURG 7.22742.50.0 , 7.22742.00.0 , OE MERCEDES A6384700794 , 6384700794 ,VDO 62/152669701777 i. inne

AIRTEXE10606M
BOSCH0 986 580 373
MARWAL78 638 01
MAYBACH638 470 07 94
MAYBACHA 638 470 07 94
MERCEDES-BENZ638 470 07 94
MERCEDES-BENZA 638 470 07 94
PIERBURG7.22742.00
PIERBURG7.22742.50
PIERBURG72274200
PIERBURG722742000
PIERBURG72274250
PIERBURG722742500
 

 



ZAPEWNIAMY NAJSZYBSZĄ WYSYŁKĘ KURIERSKĄ !!!

PRZY ZAMÓWIENIU DO 15-TEJ WYSYŁKA  TEGO SAMEGO DNIA ,A PLANOWANA DOSTAWA  W  NASTEPNY DZIEŃ ROBOCZY.CHWILĘ PO LICYTACJI OTRZYMUJESZ NA ADRES  EMAIL NR. PACZKI I LINK DO TRACKINGU

 

Produkt został dodany 16.11.2012 21:31.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 04.10.2014 09:57.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Akumulatory Wroclaw,oleje silnikowe tanio

W ofercie sklepu szeroki asortyment akumulatorów Varta Black Power, Varta Blue Dynamic , Varta Silver Dynamic ,Centra Standard, Centra Futura, i innych.W sprzedazy w równie atrakcyjnych cenach oleje silnikowe Mobil ,Castrol, Shel ,Elf, Orlen, Lotos, Opel

Asortyment sklepu

AKUMULATORY, Akumulatory cięzarowe ciagniki koparki, Akumulatory cięzarowe ciagniki koparki Wroclaw, Akumulatory motocyklowe, Akumulatory motocyklowe Wrocław, AKUMULATORY Samochodowe, AKUMULATORY Samochodowe Wrocław, CHEMIA SAMOCHODOWA, FILTERKI- SITKA PRZEWODY DO POMP PALIWA, Jaki olej kupić??, oleje hydrauliczne i przekładniowo-hydrauliczne, oleje przekładniowe, OLEJE SILNIKOWE, OLEJE SILNIKOWE Wrocław, Oprogramowanie, pompy paliwa ciagniki -traktory,kombajny, wózki widłowe, pompy paliwa do Bioetanolu E85, E100, pompy paliwa do instalacji LPG, POMPY PALIWA DO MASZYN BUDOWLANYCH, pompy paliwa kosiarki , motorowki ,skutery wodne, POMPY PALIWA MOTOCYKLE SKUTERY QUADY, POMPY PALIWA UNIWERSALNE, POMPY PALIWA WEWNETRZNE (DO ZBIORNIKA), POMPY PALIWA ZEWNETRZNE (POZA ZBIORNIKIEM), pompy paliwa typu FACET, PRZEPŁYWOMIERZE POWIETRZA, WYPRZEDAŻ,

Przeczytaj więcej o sklepie Akumulator Wrocław tanio »

Inne wybrane produkty sklepu Akumulatory Wroclaw,oleje silnikowe tanio


Więcej ofert dotyczących układu paliwowego znajdziesz w kategorii układ paliwowy porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑