Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w internecie? Chcesz, by Twoja oferta pojawiła się w bazarek.pl?

Załóż sklep internetowy na naszej platformie SklepyFirmowe.pl!
Załóż własny sklep

  • • 21 dni za darmo
  • • od 19 zł miesięcznie

Motoryzacja » Części samochodowe » Układ paliwowy » Benzyna, Diesel » Pompy paliwa »

pompa paliwa MERCEDES VITO 113, VITO 114 Nowa!!

pompa paliwa MERCEDES VITO 113, VITO 114 Nowa!!

Cena: 154,00 zł

Przejdź do sklepu

jeśli chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się
czegoś więcej na temat tego produktu

Przesyłka od ODBIÓR OSOBISTY - 0,00 zł
kurier zapłata z góry przelewem - 12,00 zł
kurier za pobraniem - 15,00 zł
Lokalizacja Wrocław
Dostępna ilość 50
Nazwa sklepu Akumulator Wrocław tanio
Sklep założony 16.11.2012

Informacje o pompa paliwa MERCEDES VITO 113, VITO 114 Nowa!!

 SKLEP  MOTORYZACYJNY  AUTO CZESCI  oferuje:

 


 

 

 

NOWĄ elektryczna pompa paliwa ,bedąca odpowiednikiem pomp o nr. PIERBURG 7.22742.50.0 

Pompa ma zastosowanie m.in. w nastepujacych samochodach: 

 

 MERCEDES-BENZ

KLASA V (638/2)19981997.02 - 2003.07MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)22951996.10 - 2003.07MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)27921997.08 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)19981996.02 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)22951996.12 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO nadwozie pełne (638)19981997.03 - 2003.07MERCEDES-BENZVITO nadwozie pełne (638)22951997.03 - 2003.07

MERCEDES VITO 113 2.0 (638.114 , 638.014) 

MERCEDES VITO 114 2.3 (638.134 , 638.034

 

DANE TECHNICZNE:

 

Ciśnienie:4 bar



średnica pompy: 43mm
 

 



Do pompy dołaczam filterek-SITKO GRATIS

 

GWARANCJA PISEMNA dołaczamy karty gwarancyjne
 
PRACUJEMY  OD PON  DO PT  OD 8 DO 22
W SOBOTY I NIEDZIELE  OD  9 DO 22
KONTAKT  724386917
email : stefaniakj@onet.pl
 
 
WYSYLKA EKSPRESOWA NATYCHMIASTOWA !!!!!
 
Z A P R A S Z A M Y

 

 

 

INNE  NR.KATALOGOWE

 

 PIERBURG 7.22742.50.0 , 7.22742.00.0 , OE MERCEDES A6384700794 , 6384700794 ,VDO 62/152669701777 i. inne

AIRTEXE10606M
BOSCH0 986 580 373
MARWAL78 638 01
MAYBACH638 470 07 94
MAYBACHA 638 470 07 94
MERCEDES-BENZ638 470 07 94
MERCEDES-BENZA 638 470 07 94
PIERBURG7.22742.00
PIERBURG7.22742.50
PIERBURG72274200
PIERBURG722742000
PIERBURG72274250
PIERBURG722742500
 

 



ZAPEWNIAMY NAJSZYBSZĄ WYSYŁKĘ KURIERSKĄ !!!

PRZY ZAMÓWIENIU DO 15-TEJ WYSYŁKA  TEGO SAMEGO DNIA ,A PLANOWANA DOSTAWA  W  NASTEPNY DZIEŃ ROBOCZY.CHWILĘ PO LICYTACJI OTRZYMUJESZ NA ADRES  EMAIL NR. PACZKI I LINK DO TRACKINGU

 

Produkt został dodany 16.11.2012 21:31.

Ostatnia zmiana danych produktu miała miejsce 16.11.2012 21:31.

Produkt jest nowy.

Informacje o sklepie Akumulatory ,oleje silnikowe Wrocław tanio

W ofercie sklepu szeroki asortyment akumulatorów Varta Black Power, Varta Blue Dynamic , Varta Silver Dynamic ,Centra Standard, Centra Futura, i innych.W sprzedazy w równie atrakcyjnych cenach oleje silnikowe Mobil ,Castrol, Shel ,Elf, Orlen, Lotos, Opel

Asortyment sklepu

AKUMULATORY, Akumulatory cięzarowe ciagniki koparki, Akumulatory motocyklowe, AKUMULATORY Samochodowe, CHEMIA SAMOCHODOWA, FILTERKI- SITKA PRZEWODY DO POMP PALIWA, Jaki olej kupić??, oleje hydrauliczne i przekładniowo-hydrauliczne, oleje przekładniowe, OLEJE SILNIKOWE, Oprogramowanie, pompy paliwa ciagniki -traktory,kombajny, wózki widłowe, pompy paliwa do Bioetanolu E85, E100, pompy paliwa do instalacji LPG, POMPY PALIWA DO MASZYN BUDOWLANYCH, pompy paliwa kosiarki , motorowki ,skutery wodne, POMPY PALIWA MOTOCYKLE SKUTERY QUADY, POMPY PALIWA UNIWERSALNE, POMPY PALIWA WEWNETRZNE (DO ZBIORNIKA), POMPY PALIWA ZEWNETRZNE (POZA ZBIORNIKIEM), PRZEPŁYWOMIERZE POWIETRZA, WYPRZEDAŻ,

Przeczytaj więcej o sklepie Akumulator Wrocław tanio »

Inne wybrane produkty sklepu Akumulatory ,oleje silnikowe Wrocław tanio


Więcej ofert dotyczących układu paliwowego znajdziesz w kategorii układ paliwowy porównywarki cen Nokaut.pl

do góry ↑